fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Listopad to jeden z ulubionych miesięcy fanów sklepowych okazji. Black Friday czeka na nas już 24 listopada, a niedługo później, bo 27 listopada mamy dogrywkę w postaci Cyber Monday. Jeśli jeszcze nie zaopatrzyłeś się w ciuchy na zimę, to lepszego terminu nie będzie. Tylko który dzień wybrać na zakupowe szaleństwo?

Black Friday czy Cyber Monday?

Jeśli zastanawiasz się, kiedy skorzystać z kuszących promocji oferowanych przez sklepy, to najpierw zastanów się, co konkretnie chcesz kupić. Black Friday jest bardzo opłacalny jeśli chodzi o ciuchy, zwłaszcza w przypadku większych marek. Minus? Na pewno fakt, że dużo więcej osób wie o Black Friday niż o Cyber Monday. Także jeśli chcesz skorzystać z okazji, to przygotuj się na poranny trip do galerii. Cyber Monday może z kolei nie być tak oblegane, ale oferty mogą okazać się nieco droższe.

Cyber Monday dla wygodnickich, Black Friday dla doświadczonych łowców okazji

Plusem Cyber Monday jest przede wszystkim to, że nie musimy wychodzić z domu i przebijać się przez tłumy w galerii, gorączkowo szukając upragnionej rzeczy. Do promocji dochodzi oczywiście wysyłka, która nieco podwyższy koszt, ale koniec końców nie jest to duża różnica. Jeśli więc bardzo zależy Ci na tym, aby zaoszczędzić to lepszą opcją będzie Czarny Piątek, a jeśli cenisz sobie czas i wygodę, to lepiej poczekać na Cyber Monday.

black friday cyber mondayblack friday cyber mondayblack friday cyber monday


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz