fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Dzień rudych osób: co pasuje do rudych włosów?

Niewiele osób o tym wie, ale 8 marca swój dzień świętują nie tylko kobiety. Ta data wiąże się także ze świętem bohaterów najbardziej suchych żartów, czyli posiadaczy rudych włosów. Z okazji dnia rudych porozmawiamy trochę o tym, w czym wyglądają oni najlepiej.

Jakie kolory pasują do rudych włosów?

Rudy to dość intensywny kolor, dlatego nie wszystko do niego pasuje. Jeśli jesteś posiadaczem płomiennych kosmyków, najlepiej, byś nie ubierał się całkowicie na czerwono, bo ktoś może zadzwonić po straż pożarną.

Znacznie rozsądniejszym posunięciem będzie postawienie na inne ciepłe kolory, takie jak zieleń, brąz, beż czy niebieski. Poszukując kolorów pasujących do rudych włosów, raczej unikaj zimnych barw, które mogą się gryźć z czerwonawym odcieniem włosów.

Co pasuje do rudych włosów? Nasza stylówka

Dla dumnych rudzielców przygotowaliśmy stylówkę w stonowanych odcieniach. W swoje święto postaw na koszulę w czarno-niebieską kratę i luźne czarne joggery. Do tego dobierz granatową kurtkę, która będzie się dobrze zgrywać z koszulą. Na koniec załóż czerwone sneakersy z czarnymi akcentami i możesz zacząć świętować!

Jeśli z kolei masz rudą dziewczynę, to 8 marca zdecydowanie powinieneś wiedzieć, co ubrać na dzień kobiet :).


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz