fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Graffiti

Wydaje Ci się, że znajdziesz tam tylko zdjęcia tzw. szafiarek, ich śniadań, technik nakładania szminek czy psów-miniaturek w torbach? Czas zostać wyprowadzonym z błędu! Poniżej lista facetów, których stylizacjami naprawdę warto się inspirować.

By zaoszczędzić Twój czas, specjalnie dla Ciebie wybraliśmy najlepsze, a zarazem najpopularniejsze profile poświęcone modzie męskiej. Z kogo dobrze brać przykład w kwestii casualu? Czytajcie, followujcie, no i uczcie się!

  1. Adam Gallagher

Ten kalifornijski bloger, podróżnik i znawca mody zgromadził na swoim Instagramie aż 1,7 miliona osób! Poza stylówkami, publikuje tam zdjęcia ze swoich wypadów, a także porady turystyczne. Zwykle nie polecamy ślepego podążania za tłumem, jednak w tym przypadku większość (a przynajmniej te prawie dwa miliony osób) wie co robi, śledząc Gallaghera.

  1. Johannes Huebl

Tego pana chyba nie musimy nikomu przedstawiać, w końcu poświęciliśmy mu ostatnio cały artykuł – znasz styl Johannesa Huebla? Ponad 800 tysięcy obserwatorów, zdjęcia jego oryginalnych stylówek, a czasem i urodziwej żony mówią same za siebie.

  1. Justin Livingston

Autor bloga modowego, który nazwać można istną biblią casualu. Facet opanował ten styl do perfekcji i nic nie stoi na przeszkodzie, byś i Ty, jego wzorem zrobił to samo. Jeśli Instagram Ci nie wystarczy, zajrzyj od czasu do czasu na jego bloga, na którym poza modą znajdziesz również porady z zakresu podróży i muzyki.

  1. Fabio Attanasio

Jeden z najpopularniejszych włoskich blogerów, a także założyciel firmy ręcznie produkującej okulary. Jego drugie imię to co prawda elegancja i klasycznie skrojone garnitury, jednak i casual nie jest dla niego żadną tajemnicą.

  1. Matthew Zorpas

Kto jak kto, ale facet, który kiedyś uznany został przez magazyn Esquire za drugiego najlepiej ubranego mężczyznę w Wielkiej Brytanii, a na dodatek jest autorem najpopularniejszego na wyspach bloga modowego, musi znać się na rzeczy.

  1. Alessandro Squarzi

Najlepszy przykład na prawdziwość powiedzenia, że prawdziwi mężczyźni są jak wino, a styl i dobry wygląd nie są zarezerwowane tylko dla młodziaków. Włoch ten, będąc prawdziwą gwiazdą mody ulicznej jest inspiracją dla ponad 80 tysięcy osób na Instagramie. Ze swojej strony pozostaje nam tylko polecić Ci, byś jak najszybciej dołączył do tej grupy.

  1. Jordan Henrion

Razem z bratem prowadzi popularnego bloga modowo-lifestylowego. Poza stylizacjami i modowymi poradami znaleźć tam można także wiele podróżniczych ciekawostek. Jeszcze więcej na Instagramie Jordana.

  1. Sarah Ann Murray

Na koniec niespodzianka. Kobieta inspiracją dla mody męskiej? Jeśli myślisz, że jeszcze nie wyleczyliśmy się po imprezach ostatkowych, a ich skutkiem jest ta „pomyłka”, jesteś w błędzie. Ta babka zna się na męskich ciuchach (a nawet prezentuje się w nich!) lepiej, niż niejeden facet. Jako dowód musi wystarczyć Ci jej stanowisko szefa wszystkich szefów międzynarodowej edycji magazynu „The Rake”, no i oczywiście jej Instagram.

Teraz pozostaje już tylko dodać choć kilka z powyższych pozycji do „ulubionych”, no i brać przykład z najlepszych. A Wy dorzucilibyście jakieś nazwiska do naszej subiektywnej listy? Czekamy na propozycje w komentarzach.

 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz