fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Paluch, a właściwie Łukasz Paluszak, debiutował na scenie muzycznej w 2004 roku. Od tego czasu jego kariera nabrała tempa, a sam reper założył wytwórnię Biuro Ochrony Rapu. Paluch w swojej stylistyce muzycznej jest wierny trueschoolowi – jak natomiast prezentują się jego koncertowe stylówki?

„Czerwony Dywan”, czyli ostatni krążek Palucha, został przyjęty przez słuchaczy ze sporym entuzjazmem. Tylko po sześciu dniach od premiery krążek rozszedł się w ilości aż 30 tysięcy egzemplarzy! Tym samym to już piąte z rzędu wydawnictwo Palucha, które pokryło się platyną.

Styl Palucha, czyli klasyczny streetwear

Paluch, jak na rapera przystało, raczej stroni od elegancji. Najczęściej możemy go zobaczyć lub sam chętnie się pokazuje na Instagramie w bluzach, dresach czy czapeczkach z daszkiem. Nie wiadomo, w jakim stopniu świadomie, ale u Palucha wyraźnie widać odwołania do stylistyki slavs, która zaskarbia sobie coraz szersze grono fanów.

https://www.instagram.com/p/BuKEDcjARJ9/

https://www.instagram.com/p/BjuhP2ZnQgR/

https://www.instagram.com/p/Bj3AGgPH5d4/

Autor „Czerwonego Dywanu” raczej nie wciska się w obcisłe spodnie czy podkoszulki. Lubi oversize do tego stopnia, że niezupełnie przeszkadzają mu wystające fragmenty stylizacji spod kurtki czy bluzy. Po wrzucanych przez artystę zdjęciach na Instagramie można wręcz zaryzykować stwierdzenie, że jest to stały element jego stylówek:

https://www.instagram.com/p/BrawrGpA3I1/

https://www.instagram.com/p/BrdYybyAebJ/

Paluch raczej gustuje w stonowanych kolorach, choć zdarzają mu się wyjątki od tej reguły:

Bad boy z dystansem do siebie

Łukasz Paluszak potrafi być prawdziwym bad boyem; raczej nie zapuszcza włosów, eksponuje tatuaże, często chowa się za dużymi okularami przeciwsłonecznymi. Paluch ma jednak do siebie duży dystans. Artysta nikogo nie zgrywa, czego dowodem jest zdjęcie w pastelowych spodniach i podkoszulkiem z Królem Lwem.

https://www.instagram.com/p/Bkmlb6HHOxk/

To, co Paluchowi wychodzi naprawdę dobrze, to zdecydowanie klasyczne, streetwearowe stylówki. Paluch umiejętnie dobiera casualowe ciuchy, najczęściej w kolorach czarnych, białych, zielonych i granatowych. Bluzy, wiatrówki, sneakersy, dresy i czasami jeansy – to właśnie główne części składowe jego garderoby.

https://www.instagram.com/p/BkASNaQHlXY/

https://www.instagram.com/p/Bj4sdWQnFRt/

Raper twierdzi, że garniaków nie lubi, no ale czasem zdarza mu się w nich (od niechcenia) paradować. Jak mus to mus:

https://www.instagram.com/p/Bj1rc6un771/

Paluch ubiera się bez nadęcia i specjalnej przesady, co może też w pewnym stopniu skracać dystans z jego fanami. Paluch to po prostu ziomek z sąsiedztwa, który dobrze rapuje, odniósł sukces i jest w miarę znany. Ale Paluch to równie dobrze „nasz ziomek”, z którym chętnie napilibyśmy się wieczorem piwka na osiedlu.

Interesują Cię stylówki innych raperów? Zobacz, jak ubiera się Taco Hemingway lub Mac Miller.

Stylówka na dresiarza
Bluza czarno-czerwona
Dresy
Kurtka bomberka
Joggery

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz