fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Matt-zorpas

Może jeszcze go nie znacie, ale w końcu od czego tu jesteśmy… Dziś przedstawiamy sylwetkę brytyjskiej wyroczni smart casualu. Od tego faceta możecie się naprawdę wiele nauczyć!

.
Kim jest Matthew Zorpas? Z pochodzenia jest Cypryjczykiem, jednak od wielu lat żyje w Londynie. Ma na swoim koncie założenie jednego z popularniejszych brytyjskich blogów modowych, do śledzenia którego oczywiście zachęcamy.

.
Blog londyńskiego gentlemana

Facet dużo podróżuje i właśnie odkrycia ze swoich wojaży, zarówno w kwestii mody, jak i jedzenia czy szeroko rozumianego lifestyle’u, dokumentuje na blogu. We wrześniu 2014 roku wydał książkę „London 100, A Gentleman’s Guide”, która zawiera setkę zdjęć popularnego australijskiego fotografa, które prezentują jego najlepsze stylówki z bloga. Ze swojej strony radzimy czytać, a raczej oglądać, i uczyć się .

.

Moro(wa) elegancja

Matthew Zorpas stawia zwykle na klasykę. Jak widać na załączonym obrazku, nawet wybierając grzeczne i eleganckie stylówki, można nieco zaszaleć. Zorpas udowadnia, że moro to nie tylko wzór prosto z koszarów, który – jak mogłoby się wydawać – nadaje się jedynie dla młodych i zbuntowanych. Równie dobrze sprawdzi się w bardziej klasycznych odsłonach. Wzorem blogera, by nie przypominać żołnierza, a nowoczesnego gentlemana, warto postawić tylko na jeden element w tych barwach (najlepiej moro koszulkę bądź okrycie wierzchnie) i dobrać do niego klasyczne tło w postaci ciemnych spodni czy białego t-shirtu.

.

Źródło zdjęcia głównego:  Matthew Zorpas, The Gentleman Blogger.

zobacz w sklepie

 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz