fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Tinder to aplikacja, która w pewnym sensie zrewolucjonizowała randkowanie online i stała się ulubieńcem milionów singli z całego świata. Zobacz, jak rozmawiać z sympatią na Tinderze, by móc kontynuować znajomość w realu.

wyprzedaż do 70%

Profil na Tinderze, czyli podstawa

Żeby w ogóle móc rozpocząć rozmowę na Tinderze, najpierw trzeba do niej doprowadzić. Tutaj wszystko jest w rękach naszego tinderowego profilu. Oprócz rzeczy oczywistej, jaką powinno być atrakcyjne zdjęcie, ważna jest też sekcja „o mnie”. Są tacy, którzy w tym miejscu zamieszczają niekończącą się listę swoich preferencji, ale też tacy, którym starcza jedno zdanie, z którego tak naprawdę nic nie wynika. Najlepiej, jeśli napiszesz kilka zdań, które podsumują Twoją osobowość i zachęcą do rozmowy. Więcej o skutecznym opisie na Tinderze przeczytasz tutaj.

TIP: nawet jeśli jesteś na Tinderze w wiadomym celu i interesują Cię jednonocne znajomości – nie zdradzaj tego na swoim profilu i podczas pierwszego kontaktu z potencjalną partnerką. W innym wypadku wyjdziesz na desperata.

Piękna kobieta rozmawiająca na tinderze

Tinder – jak rozmawiać? Początek konwersacji

Dla niektórych rozpoczęcie znajomości na podstawie oceny zdjęcia może być trochę niezręczne, dlatego też ważny jest sposób, w jaki zaczniecie ze sobą rozmawiać. Podstawowym błędem, jaki popełniają użytkownicy jest wysyłanie zdawkowego „hej” i czekanie na rozwój sytuacji. Pierwsza wiadomość powinna być unikatowa, może to być choćby subtelny komplement na temat zdjęcia profilowego, zainteresowań czy zwykłe pytanie o to, jak mija wieczór. Na zwrócenie uwagi kobiety swoim profilem masz z reguły zaledwie kilka sekund. Pamiętaj: im mniej sztampowo zagadasz, tym lepiej!

TIP: unikaj tanich komplementów i rozbudowanych metafor. Zamiast zaimponować możesz się ośmieszyć.

Przemyśl swoje odpowiedzi

Na Tinderze do dyspozycji masz tylko okienko rozmowy i to z nowo poznaną osobą, także, czy tego chcesz czy nie, szanse na small talk są spore, o ile jakimś cudem nie okaże się że macie dokładnie te same zainteresowania. Dlatego ważne jest, żeby odpowiedzi prowadziły konwersację dalej. Jeśli dziewczyna opowiada Ci np. o swojej pasji, to dopytaj się o szczegóły lub zwyczajnie opowiedz coś o sobie, zamiast kwitować jej wiadomości przewidywalnym „wow, super”.

TIP: kobiety (mężczyźni zresztą też ) niezbyt przepadają za osobami, które są tak mocno skoncentrowane na sobie, że rozmawiają same ze sobą. Choćbyś był najciekawszym człowiekiem na ziemi, rozmowa to proces, w którym uczestniczą dwie osoby. Nie zapominaj o tym!

Ruda kobieta rozmawiająca przez tindera

Uzbrój się w cierpliwość

Jeśli świetnie rozmawia Ci się z atrakcyjną dziewczyną, to chyba oczywiste, że będziesz chciał się z nią spotkać.  Lepiej jednak nie wychodzić z propozycją spotkania już po dwóch godzinach od rozpoczęcia tinderowej znajomości. Jasne, może się okazać, że trafiłeś w dziesiątkę, ale są spore szanse na to, że dziewczyna odmówi albo nawet nie będzie chciała kontynuować rozmowy. Na Tinderze, niestety, roi się od dziwaków, więc kobiety różnie reagują na natychmiastowe propozycje spotkania.

Jeśli oprócz Tindera chcesz się podszkolić we flircie w realu, to zobacz, jakie rady dotyczące podrywu ma dla nas Lilly Marchel.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz