fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

andrzejki-wróżby-lanie-wosku

Jedyna taka impreza w roku. Jeśli masz wyczytać z kart, co Cię spotka w nowym roku i poznać imię swojej przyszłej żony, warto dowiedzieć się tego w jak najlepszej stylówce.

Zbliżają się Andrzejki. Jeśli wybierasz się gdzieś na wróżbiarski wieczór, podpowiemy Ci czego możesz się spodziewać i w co się ubrać, by nikt nie wziął Cię za wróżbitę Macieja czytającego z tarota.

Lanie wosku

To chyba jedna z najpopularniejszych andrzejkowych zabaw. Zamiast tradycyjnie lejącego się alkoholu, w tę noc przoduje w tej konkurencji wosk. Przelewany przez wielki klucz, by po zastygnięciu rzucić na ścianę cień, z którego odczytasz co czeka Cię w przyszłości. Może nowa para joggersów?

Prawy (but) do lewego

Z ustawianych od ściany jeden za drugim butów wszystkich uczestników można odczytać (jak twierdzą niektórzy) kto pierwszy znajdzie żonę. Jeśli już masz w towarzystwie bawić się swoimi butami, warto zadbać by przynajmniej wpasowywały się w jesienne trendy. Może właśnie na nie zwróci uwagę Twoja przyszła żona? 🙂

Co powiesz na nieśmiertelne trampki w klasycznym granacie? Do tego ciemne joggersy. By było nie tylko na luzie, ale i modnie polecamy czarną bluzę łączącą w sobie tak modne pikowanie i suwaki.
Jeśli masz w rodzinie lub wśród znajomych jakiegoś Andrzeja, nie zapomnij złożyć życzeń. I oczywiście świetnie się bawić na imieninowej posiadówie!

A Wy, co sądzicie o andrzejkowych wróżbach?

Źródło zdjęcia głównego: Flickr. Autor: Pawel Loj 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz