fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

pustynia

W kultowym Misiu mówili, że jak jest zima, to musi być zimno. Podobnie rzecz ma się latem. Kijem Wisły nie zawrócisz – zamiast narzekać na pogodę, zadbaj o odpowiednią garderobę.

Zastanawiasz się, czy przypadkiem nie zmieniła się w Polsce strefa klimatyczna, a obok warszawskiej palmy na rondzie de Gaulle’a nie pojawią się wkrótce następne? Gdy słupki termometrów i wszystkie pogodowe aplikacje na smartfonie wskazują powyżej 30 stopni, nie ma miejsca na modowe kompromisy. To, co na siebie założysz, będzie stanowiło Twoje „być albo nie być” w tych ekstremalnych warunkach.

Trendy są ważne, jednak w skwar równie istotne są naturalne materiały, z jakich wykonano odzież. Bawełna, len, żadne sztuczności! Syntetyczne materiały nie przepuszczają powietrza, więc nie trudno się domyślić, jak przy rekordowych temperaturach zareaguje w nich Twoja skóra.

Co zatem wybrać?

Najlepsze będą przewiewne i raczej luźne ciuchy. Nasza propozycja na letnie dni to oczywiście krótkie spodnie. Te sportowe z obniżonym krokiem są złotym środkiem pomiędzy komfortem a stylem. Na stopy załóż modne trampki lub slip-ony. Nie ma lepszej opcji na upał niż te wygodne i wykonane z lekkiego materiału buty. Cios ostateczny, którym efektownie wygrasz ze skwarem, to bez wątpienia biała, bawełniana koszulka. Jasny kolor odbijający światło, pełna przewiewność – czego chcieć więcej?
Sklep OZONEE
 

Odpowiedz