fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

boots two styles

Jakie są najczęstsze modowe wtopy facetów? Czytaj uważnie i – zamiast na swoich, ucz się na cudzych błędach!

  1. Za duża marynarka

Dobrze dopasowana marynarka potrafi zdziałać cuda. Zbyt obszerna potrafi zrobić coś dokładnie odwrotnego. Marynarka za duża o rozmiar (czasem nawet i o dwa) deformuje sylwetkę. Tu się cos podnosi, tam się zwija – dostajesz garba niczym Quassimodo.

  1. Pomięte ubrania

Wielu spośród nas ma coraz większą wiedzę na temat trendów. Chwali się! Szkoda tylko, że zapomina zupełnie o tym, że nawet w najfajniejszych, ale wymiętolonych ciuchach można wyglądać jak menel (i to wcale nie eksluzywny). Ubrania się prasuje! Nie zwija w kulki i ładuje do szafy!

  1. Grube portfele w tylnej kieszeni spodni

Nawet najlepszy outfit może zabić wypchany portfel wciśnięty do tylnej kieszeni spodni. Naprawdę nosisz ze sobą te miliony – w banknotach? A może jesteś kolekcjonerem starych paragonów i innych tego typu skarbów?

  1. Szorty i ultradługie skarpety

Zbliżają się wakacje, warto przestrzec więc również przed tym. Do krótkich spodni i sportowych butów wkładamy krótkie skarpetki (stopki). I nie wmawiaj sobie, że teraz to jesteś jak Zlatan  🙂

  1. A skoro już mowa o skarpetach. Na deser – kultowe sandały i skarpety.

Nie uwierzysz, ale takie połączenie to element stylu normcore i nawet celebryci zaczynają ubierać się jak przysłowiowy Nowak w Egipcie). Mimo to, słabo to wygląda…

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz