fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

tank top

Wraz z podnoszącymi się temperaturami jesteśmy zmuszeni pożegnać się z naszymi ulubionymi long-sleevami i postawić na coś lżejszego. Co jednak na siebie włożyć, gdy nawet t-shirt nie jest w stanie sprostać upałom? Z pomocą przychodzi nam tank top, idealny na letni ukrop.

Komfortowy tank top, czyli must-have w lecie

W momencie, kiedy termometr pokazuje 30 stopni na plusie, to tank top jest jedną z niewielu opcji, która pozwoli nam zachować komfort. Argument „za” jest oczywisty – tank top cechuje całkowity brak rękawów. Oprócz tego większość tego typu koszulek jest też idealnie przystosowana do opałów ze względu na przewiewny materiał i szerokość samego ciucha. Jeśli rok w rok zmagasz z gorącem, a zwłaszcza jeśli jesteś fanem uprawiania sportu w lecie, to tanktop będzie dla Ciebie idealnym wyborem.

Letnia stylizacja z tank topem w roli głównej

Do naszej proponowanej stylizacji wybraliśmy tank top z widocznym napisem, dzięki któremu z łatwością wyróżnisz się tłumu. W tej stylizacji idealnie sprawdzą się krótsze spodenki męskie, dzięki którym upały będą sprawiać Ci jeszcze mniej kłopotu. Całości dopełnią modne, czarne sneakersy.

A jeśli tank top to nie do końca Twoja bajka, to polecamy Ci inną, letnią alternatywę – dopasowaną koszulkę.

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz