fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Związek to rzecz, którą trzeba pielęgnować. Choć z pozoru wydaje się to łatwe, to w rzeczywistości takie nie jest. Od zarania dziejów faceci zastanawiają się nad tym, jak sprawić przyjemność kobiecie. Nie wiedzą jednak, że nie potrzeba do tego żadnych niezwykłych środków.

Mały krok do oczarowania

Wśród negatywie wpływających na związek czynników, najgorsza jest rutyna. Poprzez sprowadzenie relacji z kobietą do listy zakupów, rachunków i wynoszenia śmieci, niszczysz pieczołowicie budowaną więź. Takie postępowanie może przyczynić się do rozpadu lub częściowego zniszczenia związku. Aby temu zapobiec, należy pamiętać o drobnych, codziennych rzeczach, dzięki którym sprawisz przyjemność swojej drugiej połówce i ożywisz nieco Waszą relację.

Zeszyt w dłoń – właśnie podajemy listę codziennych czynności, które Ci w tym pomogą!

1. Wstajesz wcześniej? Przygotuj śniadanie!

Nic tak nie łagodzi obyczajów, jak jedzenie. Dzięki niemu, w prosty sposób możesz wzbudzić pozytywne emocje już na początku dnia. Przygotowanie czegoś prostego i pysznego, to z reguły kilka chwil, więc bez problemu wygospodarujesz czas – zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. W wolne dni możesz wykorzystać swoją obecność i zjeść posiłek razem z ukochaną. Dodatkowo, śniadanie zaniesione do łóżka będzie strzałem w dziesiątkę.

2. Pamiętaj o niej!

Często jest tak, że oboje prowadzicie intensywny tryb życia w pracy lub na zajęciach. W tym czasie skupiacie się wyłącznie na zadaniach do wykonania oraz treściach, których powinniście się nauczyć. Jednym z prostych i niewymagających sposobów na sprawienie przyjemności drugiej osobie jest wiadomość SMS. Nie musisz tworzyć mobilnej poezji, czy pisać dzieła literackiego – wystarczy zapytać, jak idzie praca lub wyklikać proste: tęsknię. W ten sposób sprawisz, że Twoja wybranka będzie mile zaskoczona i na chwilę oderwie się od nudnych obowiązków.

3. Spędźcie wieczór razem!

Godziny wieczorne to czas, w którym oboje jesteście dyspozycyjni. Warto zrezygnować ze spędzania go osobno i wymyślić coś razem. Nie musi być to rzecz pokroju ekskluzywnej kolacji lub wieczoru poza domem. Zaproponuj wspólne obejrzenie filmu, który spodoba się zarówno Tobie, jak i jej. Jeśli nie, skorzystaj z niedocenianych gier planszowych, bądź tych na konsoli lub komputerze. Ustalcie między sobą nagrodę dla zwycięzcy, bo odrobina rywalizacji jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

4. Nie bój się wyrażać uczuć!

Czwarty, a zarazem ostatni punkt codziennego planu. Można go ustanowić jako jeden z najważniejszych czynników udanego związku, który jest nagminnie pomijany. Nie wnikamy w to, jak wyrażasz swoje uczucia względem partnerki, ale zadbaj o większą dozę czułości. Pamiętaj – nikt nie mówi, iż taktyka „ciepłej kluchy” odniesie pożądane rezultaty. Przesadne obrzucanie komplementami i ciepłymi słowami sprawia, że tracą one na wartości. Powinieneś pamiętać o tym, aby nie przesadzić.

Działaj!

Już teraz zacznij wcielanie swojego planu na oczarowanie swojej drugiej połówki. Dokładnie przeanalizuj przedstawione powyżej sposoby i nie bój się spróbować czegoś nowego. Jeśli już je znasz i nie są one dla Ciebie nowością – podziel się swoimi sprawdzonymi sposobami w sekcji komentarzy. Może to właśnie Tobie uda się znaleźć idealny sposób, który raz na zawsze podpowie facetom, jak oczarować kobietę!

Nowy Rok coraz bliżej, a przezorny zawsze ubezpieczony. Jeśli chcesz wprowadzić tą maksymę w swoje życie, to już dziś sprawdź 10 postanowień, które zachwycą Twoją wybrankę!

A może to dzięki nim dowiesz się, jak zdobyć dziewczynę swoich marzeń?


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz