fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Mężczyźni to gadżeciarze. Pieszczotliwie określani mianem „dużych dzieci” grzecznie ustawiają się w kolejce po najnowszy sprzęt. Zdobyta technologia dostarcza im nie tylko pożądanej rozrywki, ale również ma wpływ na modowe poczynania. Zatem, czy tylko technomaniacy mogą być modnymi facetami?

Technologia, która zmienia świat

Dzisiejszy rynek technologiczny żyje nowymi wynalazkami. Jeszcze niedawno nikt nie przypuszczał, że w pewnych czynnościach mogą wyręczać nas roboty, a asystent głosowy w smartfonie będzie potrafił zarezerwować stolik na wieczór. To, co kiedyś było zarezerwowane dla fanów Sci-Fi sprawdza się na każdym kroku.

Jak więc zdobycze technologiczne przeniknęły do świata mody? Od narzędzi produkcji masowej, czyli maszyn do szycia po wirtualne projektowanie – jednym słowem nowoczesność. Rozrastające się gałęzie biznesu pozwoliły tworzyć rozmaite gadżety, które w prosty sposób pomagają dbać o ubrania, aby olśniewały tak, jak kiedyś.

Gadżety modnego mężczyzny

Zapraszamy na technologiczną podróż w świat mody, w trakcie której przedstawimy przedmioty, jakie powinien mieć w domu modny mężczyzna!

Parownica do ubrań, czyli prasowanie parą wodną

Prasowacz parowy to gadżet, który coraz częściej można znaleźć w domach. Dzięki specjalnie zastosowanej technologi, w prosty sposób możesz wyprasować koszulę pod garnitur, bez mozolnej walki z żelazkiem i deską. Na rynku występują elektryczne żelazka, które wyglądem przypominają odkurzacze, ale też ich mniejsze odpowiedniki, czyli poręczne „słuchawki” na parę. Oszczędność czasu i zwyczajne lenistwo nie pozwoli przejść obojętnie wobec tego wynalazku.

Wybór należy do Ciebie!

Woreczki do prania

Każdy z nas posiada taką część garderoby, która potrzebuje specjalnej uwagi i delikatności w trakcie prania. Poprzez zastosowanie specjalnych woreczków, ograniczysz ryzyko zniszczenia materiału oraz zabezpieczysz odzież przed skręceniem i splątaniem. Ich dodatkową zaletą jest fakt, że całe pranie znajduje się wewnątrz pojemnika. Dzięki temu znacząco przyspieszy to wyciągnięcie całej zawartości, która normalnie powinna ukryć się w zakamarkach bębna.

Ten gadżet będzie antidotum na połykane przez pralkę skarpety.

Odświeżacz do szafy

Borykasz się z nieprzyjemnym zapachem ubrań, mimo, że utrzymujesz je w czystości? Jeśli tak, to pewnie wiesz, że przyczyną tej przypadłość może być zapach w Twojej szafie. W tej sytuacji nieocenioną pomocą będzie odświeżacz do szafy, który wyeliminuje przykrą woń. Sięgając po ubranie poczujesz bajeczną kompozycję kwiatów rodem z łąki znajdującej się wewnątrz.

Może dzięki temu odnajdziesz drzwi do Narnii?

Prawidła do butów

Drobny gadżet, który jeszcze jakiś czas temu był obowiązkowym wyposażeniem modnego mężczyzny. Ich funkcjonalność powoli wraca do łask, choć tak naprawdę nie jest ona czymś nadzwyczajnym. Najprościej mówiąc, pomagają one zachować obuwiu naturalny kształt pomimo ciągłego użytkowania. Dzięki temu narzędziu pozbędziesz się zagnieceń i odkształceń skóry oraz całej cholewki, dodatkowo ograniczając wybrzuszanie się lub zapadanie materiału.

Naszym zdaniem to gadżet, który jest stuprocentowo warty swojej ceny.

Inwestycja w technologię

Prasuj parą, pierz bezpiecznie, zachowaj przyjemny zapach w szafie i zadbaj o buty – a to wszystko dzięki drobnym ułatwieniom, które znacząco przyspieszają te codzienne czynności. Dodatkowo, nikt jeszcze nie powiedział, że zlecona przez Twoją kobietę wyprawa po prasowacz parowy, nie może skończyć się zakupem konsoli (bo akurat była na promocji).

Planujesz kolację dla swojej wybranki? Jeśli tak, to sprawdź gadżety do kuchni, które ułatwią Ci gotowanie!


 

Odpowiedz