fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Na zewnątrz robi się coraz chłodniej, a to znaczy, że najwyższa pora zrewidować swoją garderobę. Zanim nadejdą pierwsze mrozy warto poznać najnowsze trendy i dowiedzieć się jak ubierać się zimą, by dobrze wyglądać i nie marznąć. Oto 4 modowe porady na zimę.

Poznaj redakcyjne porady modowe, czyli jak ubierać się zimą?

Zadbaj o to, by nie zmarznąć

Jeśli na zewnątrz jest -10, to ubierz się adekwatnie do pogody, bo o przeziębienie bardzo łatwo. Nie ma co rezygnować z ciepłej kurtki tylko po to, by lepiej wyglądać. Poza tym, trzęsąc się z zimna naprawdę trudno normalnie funkcjonować.

Płaszcz i kurtkę dopasuj do sylwetki

Jeśli chcesz wyglądać dobrze w płaszczu lub kurtce, dopasuj je do typu swojej sylwetki. O ile jesteś bardzo wysoki, możesz pozwolić sobie na dłuższy płaszcz. Niżsi faceci powinni nosić płaszcze sięgające najwyżej do połowy uda, by nie wyglądać karykaturalnie.

Poczytaj też, jak nosić T-shirt do marynarki.

Dopasuj buty do stylizacji

Jeżeli dobrze czujesz się w eleganckich płaszczach, pamiętaj, że najlepiej wyglądają one z czarnymi sztybletami. Buty trekingowe, trapery lub trzewiki możesz nosić z kurtkami puchowymi lub parkami.

Pamiętaj o dodatkach

W tym sezonie rządzi szkocka krata. Szalik w taki wzór może pasować do eleganckiego beżowego płaszcza (zobacz, z czym jeszcze można go nosić), a kominy i czapki będą wyglądały świetnie do sportowej kurtki lub parki.

Jeśli wciąż nie masz dobrego płaszcza na zimę, mamy dla Ciebie kilka pomysłów:

Beżowy płaszcz
Czarny płaszcz

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz