fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Dziewczyna kolejny raz odmawia spotkania? Jak poznać, kiedy kobieta faktycznie nie ma czasu, a kiedy nie jest Tobą zainteresowana? Te 5 wymówek pozwoli Ci poznać prawdę!

wyprzedaż do 70%

Dlaczego dziewczyna nie ma dla mnie czasu?

Rozmowy przez telefon idą świetnie, a mimo to ona wciąż nie chce się spotkać? A może Wasza randka była już zaplanowana, a dziewczyna odwołała spotkanie w ostatniej chwili? Jeśli tak, mamy dla Ciebie złą wiadomość – prawdopodobnie dziewczyna, z którą próbujesz się umówić, wcale nie jest Tobą zainteresowana. Jak to sprawdzić?

Kiedy kobieta, której na Tobie zależy, odmawia spotkania, to zwykle podaje tego powód i proponuje inną konkretną datę. Jeśli tego nie robi, a jedynie rzuca coś w stylu „zdzwonimy się”, to masz prawo podejrzewać, że po prostu Cię spławia.

Najgorsze wymówki, żeby nie iść na spotkanie

Wiele o intencjach dziewczyny mogą powiedzieć Ci jej wymówki. Poniżej znajdziesz listę najczęściej używanych, żeby nie iść na spotkanie.

1. Boli ją głowa albo jest chora

„Nie przyjdę, bo boli mnie głowa” to wymówka stara jak świat! Jeśli dziewczyna używa właśnie jej, by wykręcić się od spotkania, to na 99% po prostu nie chce spędzać z Tobą czasu albo ma inne, ciekawsze plany.

Ból głowy to nie jedyna tego typu wymówka, żeby nie iść na spotkanie. Równie oklepane są:

  • grypy żołądkowe,
  • przeziębienia,
  • bóle brzucha.

To jasne, że gorszy dzień może zdarzyć się każdemu i takie wymówki nie zawsze są kłamstwem. Jeśli jednak dziewczyna nie proponuje od razu nowego terminu spotkania, tylko rzuca jakieś enigmatyczne obietnice odrobienia tego „innym razem”, wiedz, że to nie wróży niczego dobrego.

wymówki-zeby-nie-isc-na-spotkanie

2. Coś jej wypadło i musi być gdzieś indziej

Przyjaciółka właśnie zerwała z facetem i potrzebuje towarzystwa. Babcia nagle się rozchorowała i trzeba się nią opiekować. Mama wpadła z niezapowiedzianą wizytą i wypada zabrać ją na obiad. Siostra potrzebuje pomocy przy swoich dzieciach. Takimi wymówkami można dosłownie sypać jak z rękawa!

Jeśli dziewczyna dzwoni do Ciebie w ostatniej chwili i rzuca taką wymówkę, to prawdopodobnie po prostu Cię spławia.

3. Musi się uczyć lub pracować

Jednymi z najbardziej oklepanych wymówek, żeby nie iść na spotkanie, są także te o konieczności nauki czy nadrabiania zaległości w pracy. Sam pomyśl… czy gdyby dziewczyna naprawdę musiała się uczyć, to chyba wiedziałaby o tym wcześniej prawda? Coś takiego raczej nie pojawia się w ostatniej chwili.

Co więcej, gdyby naprawdę wypadły jej takie obowiązki, to chyba nic nie stałoby na przeszkodzie, by spotkać się, chociaż na godzinę czy dwie. Możesz zaproponować coś takiego lub inny termin, a jeśli ona kategorycznie odmówi, masz pewność, że nie jest Tobą zainteresowana.

dziewczyna-nie-ma-dla-mnie-czasu

4. Zapomniała, że musi iść do lekarza

Nawet nie wiesz, jak wiele osób w ostatniej chwili potrafi przypomnieć sobie o szalenie pilnej wizycie u lekarza. O takich rzeczach raczej się nie zapomina, prawda? Chociażby dlatego, że na wizytę u niektórych lekarzy czeka się i to nawet po kilka miesięcy. Jeśli właśnie dziewczyna w ostatniej chwili użyła właśnie tej wymówki, żeby nie iść na spotkanie, to niestety nie wróży dobrze.

5. Wymówki bez wysiłku

Najgorsze wymówki od spotkania to te, do których wymyślenia ewidentnie nikt się nie przyłożył. Można wymienić tu takie kwiatki jak, chociażby:

  • utknięcie w korku,
  • zepsuty samochód,
  • zgubiony telefon,
  • brzydką pogodę.

Co robić, gdy dziewczyna sprzedaje Ci taką ściemę?

Co robić, gdy dziewczyna odmawia spotkania?

Postawmy sprawę jasno, gdyby dziewczyna była Tobą zainteresowana, to na pewno przyszłaby na to spotkanie. Jeżeli coś naprawdę jej wypadło, to sama zaproponowałaby inny termin i to w bardzo niedalekiej przyszłości. Kiedy tego nie robi, to może oznaczać tylko jedno — po prostu nie ma ochoty spotykać się z Tobą, ale nie potrafi powiedzieć tego wprost.

Co robić w takiej sytuacji? Zupełnie nic! Nigdy nie próbuj na siłę zatrzymać kogoś, kto wcale nie chce zatrzymać Ciebie. Weź całą sprawę na klatę i nie siedź w pokoju, przeżywając, że dziewczyna dała Ci kosza. Rozerwij się, idź na piwo z kumplami. Nie zasypuj też kobiety wiadomościami, na które pewnie i tak nie odpisze. Zamiast narzucać się jej bez sensu, daj sobie szansę na poznanie kogoś innego!

 

 


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz