fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

wtopy na plaży autor - piervix

Lato w pełni. Czego unikać, by nawet podczas wakacji nie zrobić sobie urlopu od dobrego stylu? Przejdźmy od razu do rzeczy.

  1. Bielizna zamiast kąpielówek/szortów

Tak powinien brzmieć pierwszy modowy grzech wszystkich plażowiczów. Kiedy idziesz na basen, zakładasz na oczy okulary pływackie, a nie przeciwsłoneczne. Dlaczego więc z uporem maniaka tak wielu mężczyzn wybiera bieliznę zamiast kąpielówek lub szortów? Jeśli nie chcesz by pokazywano Cię na plaży palcem, zapamiętaj koniecznie ten punkt.

  1. Spadające kąpielówki i szorty

Zrezygnowałeś z bielizny na rzecz kąpielówek i szortów? Super! Pamiętaj jednak o tym, by również i ten element garderoby dopasować do swoich rozmiarów. Chyba lepiej świecić na plaży dobrym przykładem, niż gołym pośladkiem (albo i dwoma), nie sądzisz?

  1. Buty i skarpetki na plaży

Przez cały rok z utęsknieniem myślisz o gorącym piasku i szumu morskich fal. Dlaczego więc, kiedy w końcu masz okazję, by się nimi nacieszyć, paradujesz po plaży w obuwiu? Zapomnij o trampkach, adidasach, a nawet kultowych sandałach ze skarpetami i wzorem wokalisty zespołu Zakopower pójdź na plażę boso!

  1. Bardzo ciasne kąpielówki

Jak wspomniałem wcześniej, warto zadbać o rozmiar kąpielowej garderoby. Zbyt luźna może narazić Cię na niechciany ekshibicjonizm, jednak zbyt ciasna też nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie chcesz chyba narazić siebie i „najbliższych Ci towarzyszy życia” na nadmierne obciśnięcie i przegrzanie, a innych plażowiczów na widoki niczym z zajęć anatomii 🙂

  1. Rak na ręczniku, czyli opalanie bez umiaru i bez ochrony

Wakacje, słońce i plaża. Zestaw idealny, więc trudno sobie odmówić błogiego relaksu na ręczniku. Pamiętaj jednak, by zachować umiar! Niepowrotnie minęły czasy, kiedy prawdziwy mężczyzna miał się śmiać w oczy wszystkim zagrożeniom. Nie zgrywaj zatem macho, któremu nie straszne promieniowanie słoneczne. Zainwestuj w dobrej jakości krem z filtrem UV i rusz się czasem z ręcznika, by ktoś przypadkiem nie wziął Cię za element nadmorskiego krajobrazu.

zobacz w sklepie


Autor zdjęcia głównego: piervix


 

Odpowiedz