fbpx Przeskocz do głównej zawartości.


Twarze na światowych wybiegach zmieniają się jak w kalejdoskopie. Choć niektórzy w świecie mody są rozpoznawalni nawet od kilkunastu lat, to nowych modeli wciąż przybywa i są oni gotowi na podpisanie kontraktów z największymi projektantami. Przyjrzyjmy się najciekawszym twarzom, jakie ostatnimi czasy pojawiły się w modelingu.

Niektórzy z nich mogą wydać się znajomi, jako że udało im się już zadebiutować na większych pokazach. Inni dopiero torują sobie drogę na światowe wybiegi. Pewne jest natomiast, że do większej popularności i rozpoznania w modelingu jeszcze długa droga. Poznajmy najbardziej obiecujących modeli:

1. Zack Hunt

Zack Hunt to mający zaledwie 19 lat Amerykanin, który został zauważony po tym, jak został modelem kolekcji Esprit. Ma dość klasyczną, angielską wręcz urodę, którą wybiegi znają i lubią. Oprócz wspomnianego już Espritu, Hunt modelował również dla Rafa Simonsa i wszystko wskazuje na to, że kontrakty dla tego nastolatka będą się mnożyć w przyszłych sezonach.

2. Mikhail Pashchuk

Mikhail Pashchuck to jedno z najmłodszych odkryć tego roku. Model ma jedynie 16 lat, a już zdążył obić się o najbardziej znaczące marki świata. Młody Estończyk uczestniczył w wybiegach Prady i Luisa Vuittona, gdzie wyszedł jako pierwszy i otworzył całe wydarzenie. Jak się okazuje, ma też wiele innych talentów – zagrał też w filmie The Fencer, który został nominowany do Złotego Globu. Pozostaje tylko pogratulować i dalej śledzić losy kariery tego nastolatka.

Photo by @domsantry

A post shared by Mikhail Pashchuk (@mikhail.pashchuk) on

3. Alton Mason

Alton Mason to dziewiętnastolatek, w którym zakochał się świat i który jest jednym z najczęściej wymienianych nazwisk, gdy pojawia się temat przyszłości modelingu. Mason dał się poznać przede wszystkim ze współpracy z Gucci, gdzie pokazał się na wybiegach w 2017 roku. Jego uroda jest na tyle oryginalna, że zwrócił na siebie uwagę magazynu Vogue, który poświęcił mu cały artykuł. To zdecydowanie nazwisko, które projektanci będą mieć zapisane myśląc o kolekcjach na rok 2018.

https://www.instagram.com/p/BVVKp7OAvOU/?taken-by=altonmason

4. Elias de Poot

Belg Elias de Poot jest nową twarzą modelingu, która miała prawdopodobnie najbardziej pracowity rok. W roku 2017 brał udział w aż 13 pokazach mody. Oprócz bycia modelem, de Poot jest też… DJem, występującym pod pseudonimem Sekoto. Ma 20 lat i sporo czasu, żeby wybrać ścieżkę kariery, zdołał już jednak pojawić się na wybiegach takich projektantów jak choćby Hugo Boss.

Hugo_official ss18 Beautiful show thanks to @tom_van_dorpe @bart_de_backer @rebelmanagementbe @hollismithhead @stephandimu

A post shared by Elias de poot (@elias_sokoto_poot) on

5. Masao Dae Parris

Parris to kolejny 16-latek na liście, który ma już na koncie spory sukces. Wziął udział w pokazie mody Prady, czym zyskał sobie sporą rozpoznawalność. Dzięki nietypowej urodzie spodobał się projektantom i wszystko wskazuje na to, że w 2018 roku będzie gościł na niejednym światowym wybiegu. Brał również udział w sesji dla magazynu Vogue, a to wszystko w roku 2017.

https://www.instagram.com/p/BU31bJiDKNW/?taken-by=masaodaeparris

Rok 2017 wprawdzie jeszcze się nie skończył, ale aby do tej listy dołączyć nowe nazwiska, będziemy musieli poczekać prawdopodobnie już na rok 2018. Do tego czasu zachęcamy z zapoznaniem się z innymi modelami, których kariera dopiero nabiera rozpędu.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz