fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

samochod-naprawa

Co powinien zrobić mężczyzna, każdy już wie. Budowa domu, posadzenie drzewa i spłodzenie syna, czyli bułka z masłem. Teraz czas na określenie listy must have umiejętności prawdziwego faceta.

Uważasz się za mężczyznę z krwi i kości? Przed Tobą mały test – ile z poniższych punktów masz w przysłowiowym małym palcu? Naszym zdaniem każdy facet powinien umieć:

 1. Parkować równolegle

W końcu lusterka są nie tylko dla bab. Wbrew pozorom nie zostały zaprojektowane by ułatwiać poprawianie szminki na ustach, a ocenę odległości od innych uczestników ruchu drogowego. Czujniki i kamery cofania zostawmy dla początkujących spod znaku zielonego klonowego liścia i… (oczywiście bez obrazy!) kobiet za kierownicą. 🙂

 1. Zmienić koło

Długonoga blondynka w czerwonym kabriolecie pędząca opuszczoną Route 66 nagle łapie gumę. Dziewczyna jest bliska załamania, jednak pojawiasz się Ty. Zatrzymujesz się, zmieniasz koło, blond piękność z wdzięczności rzuca Ci się na szyję i decyduje się zostawić samochód przy drodze i wrócić z Tobą do domu. Kadr jak z filmu? Być może, ale podobno wszystko się może zdarzyć (gdy głowa pełna marzeń).

 1. Otworzyć butelkę bez otwieracza

Do wyboru wiele przydatnych zamienników, począwszy od drugiej butelki, zapalniczki, smartfona, stopy, a nawet własnej szczęki. Ostatni wybór może zakończyć się wizytą u protetyka, ale tylko od Ciebie zależy co wybierzesz. Bez względu na wszystko, propsy na imprezie gwarantowane.

 1. Nalać piwo (z pianą na dwa palce, of course)

Powiedziałeś “A”, czas na “B”. Na otwarciu butelki wyzwanie się nie kończy. Facet musi wiedzieć jak odpowiednio przelać ten złoty płyn do szklanki. Proste? Niekoniecznie. W zależności od gatunku preferowany inny rozmiar piany, od której często zależny jest smak.

 1. Uderzyć (tylko w razie konieczności)

Chociażby w przypadku gdy ktoś – pomimo Twoich oczywistych zdolności wymienionych w powyższych punktach – wątpi w Twoją męskość. Inne opcje: obraża Twoją wybrankę, rodzicielkę… – w razie potrzeby uzupełnij.


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 4 komentarze

 • Ha ha ha Jak widać my kobiety u mniemy się ustawić w życiu i wykorzystać swoje zalety by sobie rączek nie ubrudzić :)…..Nie chcę być wredna, więc proszę tą wypowiedź potraktować jako żart ….. My kobiety trochę więcej oczekujemy od prawdziwego mężczyzny. To co wymieniasz jest dla nas, kobiet niezauważalne ale rozumiem, że ten post jest skierowany do męskiego grona i że nie powinnam się wtrącać w tematy , których nie rozumiem 🙂
  Co do bycia prawdziwym facetem to bawi mnie jak niektórym mężczyzną wydaje się że np jak będą się golić pod pachami to już będzie to ujma na ich męskości albo jak użyją kremu do twarzy lub wazeliny do ust 🙂 Oczywiście to się wszystko ostatnimi laty bardzo zmieniło ale dalej jeszcze spotykam sie z tego rodzaju podejściem.
  Uważam, że prawdziwy facet w oczach faceta i prawdziwy facet w oczach kobiety to dwóch różnych facetów 🙂

   
  • redaktor pisze:

   A bo Wy od nas tyle wymagacie 😉
   Śmiem twierdzić, że zarówno wśród samych kobiet, jak i mężczyzn zdania na temat tego, co powinien potrafić prawdziwy facet, są mocno podzielone…
   Pozdrawiam!

    
 • Henryka pisze:

  dodałabym tylko jedno : być świętym Mikołajem dla swojej partnerki (żony), by zawsze czuła sie księżniczką Jego a on będzie miał święty… spokój

   
  • redaktor pisze:

   Ho ho ho!
   Słuszna myśl 🙂
   I jak przystało na Mikołaja – obdarowywać swoją Księżniczkę prezentami 😀

    

Odpowiedz