fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

 Jak się ubrać na parapetówkę?

Zanim zaczniesz się zastanawiać nad tym, jak urządzisz nowe mieszkanie, to pasowałoby jakoś ochrzcić swoje nowe lokum. Zaproś więc swoich znajomych i urządź imprezę, którą wszyscy zapamiętacie na długo! Oto 5 rzeczy, o których musisz pamiętać, organizując parapetówkę.

1. Przekąski na imprezę

Nikt nie każe Ci przygotowywać uczty, ale pasowałoby jednak jakoś ugościć Twoich znajomych. Zaopatrz się imprezowy niezbędnik: sałatki, kanapki, pizzę i dobre piwo.

2. Imprezowa playlista

Nie ma imprezy bez dobrej muzyki. Najlepiej będzie, jeśli znajdziesz chwilę czasu i wcześniej przygotujesz odpowiednią playlistę. Wolniejsze kawałki polecamy zostawić raczej na okolice 4-5 rano…

3. Odpowiednia data

Niezależnie od Twoich starań, parapetówka okaże się klapą, jeśli przyjdą na nią dwie osoby, z których jedną będziesz Ty sam. Skonsultuj się ze znajomymi co do terminu i godziny. Najszybciej będzie zrobić wydarzenie na Facebooku i sprawdzić, ilu znajomych  zadeklaruje się na dany dzień.

4. Skonsultuj się ze znajomymi

Parapetówka może oznaczać całkiem sporą kasę do wydania, dlatego lepiej pogadać ze znajomymi na temat tego, co zorganizuje gospodarz, a co oni sami, w miarę możliwości, mogliby przynieść. W końcu sałatek i piwa nigdy za wiele.

5. Odpowiednia stylówka

Jak się ubrać na parapetówkę? Jako gospodarz powinieneś się wyróżnić. Postaw na imprezową, casualową stylówkę: spodnie z motywem moro, t-shirt z oryginalnym napisem, trampki oraz luźniejszą kurtkę. Miłej zabawy!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz