fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Uśmiech do jeden z tych elementów, które dodają facetowi uroku i sprawiają, że wydajemy się bardziej przystępni. Jak uczynić uśmiech atutem, który pomoże nam oczarować kobietę? Zobacz nasze sposoby na to, jak mieć piękny uśmiech.

Mowa ciała mężczyzny potrafi czasem wyrazić więcej niż tysiąc słów. Dlatego ważne jest, abyśmy pamiętali o odpowiedniej postawie, gestach, a także o najbardziej lubianym przez kobiety atucie – uśmiechu. Spraw, by Twój uśmiech był jedyny w swoim rodzaju!

wyprzedaż do 70%

1. Uśmiechaj się naturalnie

Naturalny uśmiech bardzo łatwo odróżnić od jego sztywnej podróbki. Wiadomo, że czasem trudno uśmiechać się naturalnie, kiedy np. nasza randka opowiada zabójczo nieśmieszny dowcip, dlatego warto wyćwiczyć u siebie „automatyczny” uśmiech. Staraj się nie spinać mięśni twarzy: uśmiech od ucha do ucha niekoniecznie zawsze wygląda najlepiej. Dlatego lepiej się rozluźnić i uśmiechnąć się choćby delikatnie.

2. Utrzymuj kontakt wzrokowy

Sekret pięknego uśmiechu to coś więcej niż samo szczerzenie się do drugiej osoby. Ważne jest to, gdzie patrzysz, kiedy się uśmiechasz. Kontakt wzrokowy jest niezwykle istotny w czasie prowadzenia rozmowy – i nie tylko. Jeśli podczas uśmiechania się twój wzrok wędruje gdzieś w bok lub zwyczajnie patrzysz w podłogę, to możesz sprawić wrażenie nieśmiałego lub niezdecydowanego. Efekt uśmiechu zostanie spotęgowany, jeśli popatrzysz się drugiej osobie w oczy – będziesz wtedy wydawał się bardziej pewny siebie, a także wyrażał zainteresowanie swoją wybranką.

3. Higiena, czyli kwestia oczywista

Pora przejść do tej najbardziej oczywistej kwestii, ale jednak tej, o której wielu zapomina. Jasne, nie zawsze trzeba uśmiechać się pokazując zęby. Jeśli jednak to robimy, to bądźmy pewni, że wyglądają one jak najlepiej. Dlatego też pamiętaj o fundamentalnej sprawie, jaką jest higiena jamy ustnej.

W Polsce to niezbyt popularna praktyka, ale przyjmuje się, że aby nasze zęby wyglądały dobrze, powinno się je myć po każdym, większym posiłku. Wiadomo, że raczej nie będziemy chodzić ze szczoteczką do szkoły czy pracy, ale nawet mycie zębów 4 razy dziennie może sprawić wielką różnicę. Dodatkowo warto też zainwestować w nić dentystyczną, która pomoże nam utrzymać higienę i sprawić, by zęby wyglądały biało i zdrowo.

4. „Uśmieszek” zamiast uśmiechu

Jak już wspomnieliśmy, wcale nie trzeba zawsze uśmiechać się pełną gębą. Czasami nawet jest wskazane zachować pełnię uśmiechu na inną okazję. Jeśli przyjrzymy się popkulturowym mężczyznom – piosenkarzom na plakatach, modelom czy facetom z okładek gazet – to często zamiast pokazywać zęby całemu światu, jedynie delikatnie unoszą kąciki ust w nonszalanckim „uśmieszku”. Kobietom zdaje się to podobać, ale trzeba pamiętać, żeby lepiej z tym cwaniakowaniem nie przesadzać, bo może to zostać opacznie odebrane.

5. Praktyka czyni mistrza

Podobnie jak Rzymu w jeden dzień nie zbudowano, tak Twój uśmiech też potrzebuje trochę praktyki. Najlepiej będzie, jeśli użyjesz metody sprawdzonej przez aktorów i staniesz przed lustrem ćwicząc swój popisowy uśmiech. Zobacz, czy lepiej wyglądasz, gdy śmiejesz się w pełnej krasie, czy też bardziej do twarzy Ci z delikatnym uśmieszkiem. Nie musisz długo pracować nad uśmiechem – wystarczy, że raz dziennie staniesz przed lustrem i będziesz przez 5 minut ćwiczył. Prędzej czy później przyzwyczaisz się do najlepszego ze swoich możliwych uśmiechów i będziesz go używał całkowicie bezwiednie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak poderwać, zdobyć i uwieść dziewczynę? Zobacz, co w tej kwestii ma do powiedzenia Lilly Marchel.


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji Jeden komentarz

Odpowiedz