fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Gdy wszyscy piszą o sposobach na ratowanie związku, my podchodzimy do sprawy zupełnie inaczej. Zastanawiasz się, jak błyskawicznie zrujnować swoją relację? Dobrze trafiłeś! Oto 5 praktycznych wskazówek, dzięki którym rozpadnie się szybciej, niż myślisz!

wyprzedaż do 70%

Jak zadbać o związek… by zakończyć go jak najszybciej?

W całym Internecie aż roi się od poradników, jak pielęgnować swoje relacje lub uleczyć związek, który zawisł na włosku. My dla odmiany podpowiemy Ci, co zrobić, by z Twojego związku pozostały jedynie dopalające się zgliszcza. Zebraliśmy aż 5 niezawodnych sposobów, dzięki którym błyskawicznie zrujnujesz nawet najlepszy związek. Jeśli chcesz zapewnić sobie stuprocentową skuteczność, stosuj nasze metody zamiennie, a najlepiej wszystkie na raz!

Kłótnia w związku

1. Nie chodźcie na randki

Spędzacie ze sobą mnóstwo czasu, rozmawiacie całymi godzinami i patrzycie sobie głęboko w oczy? Teraz to wszystko musi się skończyć. Zapomnij o randkach, nie zapraszaj jej do kina ani na kolację. A jeśli już zdarzy Ci się popełnić błąd i gdzieś się z nią wybierać, spoglądaj non stop w telefon i rób rozkojarzone miny za każdym razem, gdy ona zacznie o czymś opowiadać. Niech początek związku stanie się dla niej jedynie mglistym wspomnieniem.

2. Porównuj ją do innych kobiet, a najlepiej do swojej ex

Jeśli Twoja partnerka nie ma tak idealnej sylwetki, jak nowa dziewczyna kumpla, nie omieszkaj jej tego powiedzieć. Dobrze byłoby też wskrzesić ducha Twojej byłej i głośno powspominać stare dobre czasy z nią spędzone. Dla lepszego efektu zrób przy tym rozmarzoną minę i raz czy dwa otrzyj z oka łzę wzruszenia. Gdy dobrze to rozegrasz, możesz nie tylko roznieść swój związek w drobny mak, ale też dostać Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę męską.

kłótnia, związek, kobieta, mężczyzna

3. Wytykaj jej błędy, obwiniaj i zawstydzaj

Ciągłe narzekanie na partnerkę to doskonały sposób na zepsucie atmosfery w związku. Jeżeli doszło do kłótni, obróć wszystko tak, żeby to ją obarczyć winą za nieporozumienia. Dobrze byłoby też wspomnieć o nich przy znajomych. Publiczne zawstydzanie partnera to niezawodna recepta na zniszczenie każdego związku! Nie musisz nawet czuć się winny. W końcu kobiety też dobrze wiedzą, jak dbać o związek, by zakończyć go jak najszybciej.

4. Kontroluj każdy jej krok

Nieustanne kontrolowanie to świetny sposób na budowanie związku pełnego napięć i braku zaufania. Kiedy pójdzie na kawę ze znajomymi, wydzwaniaj do niej co pięć minut. Zadbaj o to, by przyłapała Cię na sprawdzaniu jej telefonu i prywatnych wiadomości.

Mężczyzna sprawdza telefon swojej kobiety

Jeśli partnerka zgłosi sprzeciw, powiedz, że robisz to dla Waszego dobra i próbujesz jedynie odbudować związek. Ratowanie związku to idealna przykrywka dla Twojej prawdziwej misji.

5. Wycofuj się powoli i dyskretnie

Jeśli nie lubisz robić wielkich scen, to też żaden problem! Zacznij spędzać więcej czasu poza domem, ogranicz zbliżenia i nie opowiadaj jej o niczym. Przestań poświęcać jej czas i słuchać tego, co mówi. Jeśli partnerka zechce porozmawiać o ratowaniu Waszego związku, spróbuj zbyć ją komentarzem pełnym obojętności i rezerwy. Sukces murowany!

Sam widzisz jakie to proste! Jeśli marzysz o widowiskowym wysadzeniu związku w powietrze, już dziś zastosuj się do naszych wskazówek!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz