fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Kiedy w związku coś nie gra, a dziewczyna myśli o rozstaniu, jej zachowanie zaczyna się zmieniać. Sygnały zwiastujące odejście są z początku bardzo subtelne, więc większość facetów nawet nie ma pojęcia, że są jakieś powody do rozstania. Przygotowaliśmy dla Ciebie praktyczny poradnik, który pomoże Ci dostrzec niepokojące oznaki i zapobiec rozstaniu!

wyprzedaż do 70%

Powody do rozstania. Jak rozpoznać, że ona chce odejść?

Czujesz, że w Waszym związku coś nie gra? Masz wrażenie, że Twoja dziewczyna zachowuje się inaczej? Cóż, prawda jest taka, że rozstanie rzadko kiedy następuje niespodziewanie. Kobiety, które myślą o zakończeniu związku przeważnie dają pewne subtelne znaki, po których można zorientować się, że coś jest nie tak.

Niestety, wyłapywanie takich subtelnych zmian w zachowaniu nie jest najmocniejszą stroną większość facetów. Wielu z nich orientuje się w sytuacji dopiero wtedy, gdy atmosfera w związku robi się naprawdę ciężka albo kiedy dziewczyna wprost oznajmia, że chce się rozstać. Jeśli zależy Ci na partnerce, nie daj się tak zaskoczyć! Jeśli w porę rozpoznasz niepokojące oznaki i zastanowisz się, co dało jej powody do rozstania, możesz jeszcze uratować sytuację!

5 sygnałów, które świadczą o tym, że ona chce odejść

W zależności od tego, na jakim etapie związku jesteście, sygnały świadczące o chęci rozstania mogą być różne. Dużo zależy też od ewentualnych przyczyn rozstania, ale pewne symptomy występują częściej niż inne. Zebraliśmy 5 najczęstszych oznak, które zwiastują odejście.

1. Dziewczyna nie wspomina już o planach na przyszłość

To normalne, że w związkach z dłuższym stażem ludzie rozmawiają o wspólnej przyszłości, Planują wspólne wakacje, chcą razem zamieszkać albo przynajmniej znaleźć jakieś nowe hobby. Jeśli Twoja dziewczyna unika takich tematów albo wykręca się, kiedy zaczynasz mówić o wspólnej przyszłości, to znak, że może myśleć o rozstaniu.

Problemem może być też to, że Twoja wizja przyszłości zupełnie nie pokrywa się z jej planami. Różnice w dążeniach i planach to częste przyczyny rozstania, bo prowadzą do rozczarowań i trudnych do pokonania konfliktów.

2. Nie rozmawia z Tobą tak, jak kiedyś

Pamiętasz te chwile, gdy mogliście przegadać całą noc? Mieliście mnóstwo wspólnych tematów, łączyły Was pasje i zainteresowania? Cóż, jeśli te wspomnienia należą do zamierzchłej przeszłości, to nie wróży dobrze Waszemu związkowi.

Dziewczyna, która rozważa odejście, często staje się obojętna i milcząca. Unika rozmów, a kiedy już do jakiejś dojdzie, patrzy tylko w telefon i robi wrażenie, jakby w ogóle nie słuchała. Powodem takiego zachowania może być rutyna i brak emocji w związku. Niestety są to jedne z najczęstszych przyczyn rozstania.

3. Nie zwierza Ci się i nie opowiada o swoich sprawach

Kobiety lubią się zwierzać. Lubią, gdy ktoś wysłucha ich zmartwień, problemów i rozterek. Jeśli dziewczyn ufa Ci, czuje się przy Tobie pewnie i bezpiecznie, z pewnością będzie opowiadać Ci o wszystkim. O tym, jak minął jej dzień, o tym, że ta Aśka z racy znowu ją wkurzyła albo, że kupiła na wyprzedaży świetne buty. Gorzej, kiedy partnerka opowiada Ci jednie skrót historii, bez szczegółów i nie okazując przy tym żadnych emocji. To znak, że dziewczyna zaczyna się od Ciebie oddalać i całkiem przestała się angażować.

4. Unika zbliżeń

Nie ma co się oszukiwać – seks i fizyczna bliskość to szalenie ważny element każdego związku. Może nie najważniejszy, ale wystarczająco ważny, by martwić się, kiedy coś na tym polu idzie nie tak. Jeśli zatem dotychczas układało Wam się dobrze, a teraz partnerka zaczyna unikać wszelkich zbliżeń albo zaczyna przebąkiwać coś o spaniu osobno, to sprawa jest poważna.

5. Jest nerwowa i drażliwa

Częste kłótnie i uszczypliwości nie wróżą dobrze żadnemu związkowi. Jeżeli Twoja dziewczyna od pewnego czasu jest bardziej drażliwa, miewa zły humor i warczy na Ciebie, gdy tylko się odezwiesz, to zdecydowanie masz powody do niepokoju. Byś może ma jakiś problem, który ją gryzie i to odbija się na Waszej relacji. A może przestała czuć się dobrze w związku. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie szczera rozmowa. Być może nie ma żadnych poważnych powodów do rozstania i związek można jeszcze uratować.


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 4 komentarze

Odpowiedz