fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Kobiecy flirt bywa subtelny do tego stopnia, że wielu facetów w ogóle nie zauważa jego oznak. Dlatego właśnie postanowiliśmy dopomóc wszystkim skonfundowanym facetom i podpowiedzieć, jak wyłapać najczęstsze oznaki flirtu u kobiety. Sprawdź, na jakie sygnały warto zwracać uwagę!

wyprzedaż do 70%

Oznaki flirtu. Jak robią to kobiety?

Wielu panów nie potrafi odgadnąć, czy zachowanie dziewczyny jest jedynie oznaką koleżeńskiej sympatii, czy może czegoś zupełnie innego. Są i tacy delikwenci, którzy za żadne skarby nie mogą wyłapać subtelnych sygnałów wysyłanych przez zainteresowane nimi panie. Jeśli sam miewasz podobne wątpliwości, trafiłeś we właściwe miejsce! Poznaj kilka trików, którymi zwykle posługują się kobiety, by przykuć uwagę faceta. Oto 5 najczęstszych:

oznaki flirtu, zabawa włosami

1. Zabawa włosami

Flirt w wykonaniu kobiet daje oznaki przede wszystkim w mowie ciała. Postawa, gesty i mimika – z tego zbioru wprawne oko odczyta całą prawdę o intencjach i nastawieniu kobiety. Jednym z sygnałów, który może świadczyć o tym, że dziewczyna flirtuje jest zabawa włosami. Jeśli dziewczyna, w czasie rozmowy, poprawia je lub okręca kosmyki wokół palca, a przy tym patrzy Ci w oczy, to znak, że jest Tobą zainteresowana.

2. Odsłanianie wrażliwych miejsc – szyi oraz dekoltu

Kolejną oznaką flirtu u kobiety jest dotykanie i odsłanianie wrażliwych miejsc, takich jak szyja lub dekolt. Odrzucanie włosów w tył, by ją wyeksponować, muskanie jej palcami i przechylanie głowy na bok to wyraźne zaproszenie do flirtu. Jeśli dziewczyna zachowuje się tak w Twoim towarzystwie, możesz śmiało wkraczać do akcji i do niej zagadać!

kobieta flirtuje, oznaki flirtu

3. Uśmiech i kontakt wzrokowy

Rozmawiając z kobietą, warto zwracać uwagę na jej mimikę. Wiele oznak flirtu u kobiety kryje się właśnie w wyrazie twarzy, oczach oraz uśmiechu. Kiedy dziewczyna uśmiecha się szczerze, w kącikach jej oczu pojawiają się drobne zmarszczki mimiczne, a oczy błyszczą rozbawieniem. Cenną wskazówką jest także kontakt wzrokowy. Zalotne spojrzenia albo lekko rozchylone usta to niezawodna oznaka zainteresowania!

uśmiech i kontakt wzrokowy, flirt oznaki

4. „Przypadkowy” dotyk

Dziewczyny, które flirtują z innymi, dążą do nawiązania kontaktu fizycznego. Panie, które chciałyby wznieść się z relacji koleżeńskiej na wyższy poziom zażyłości, często szukają okazji, by dotknąć faceta, który się im podoba. Będą to, na przykład przypadkowe muśnięcia ręki czy klepnięcie w ramię. W ten sposób kobieta pokazuje, że chciałaby się bardziej zbliżyć.

muśnięcie ręki, subtelny dotyk, kobieta flirtuje

5. Postawa ciała

Sposób, w jaki kobieta siedzi, stoi czy układa ręce, może świadczyć o jej zainteresowaniu.  Postawa wyprostowana z odchyloną na bok głową, ma zwrócić uwagę na szyję i ramiona, pierś wypięta dumnie do przodu świadczy o tym, że kobieta czuje się pewnie i atrakcyjnie. Kobieta zainteresowana mężczyzną pochyla się w jego kierunku podczas rozmowy albo przysuwa bliżej niego, by skrócić dystans. Często gesty i mowa ciała flirtującej kobiety naśladują te, które przybiera facet. Dziewczyna może, na przykład nieświadomie powielać Twoje ruchy albo siedzieć w podobny sposób.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz