fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

W każdym mieście pełno jest miejsc, w których można imprezować. Jednak niezależnie od tego, dokąd pójdziemy zawsze spotkamy się z podobnymi typami ludzi. Oto 5 typów kobiet, które łatwo spotkać na każdej imprezie. Na pewno kojarzysz niektóre z nich.

wyprzedaż do 70%

Typ 1 – szalona imprezowiczka

To typ kobiety, która zdecydowanie wie o co chodzi w imprezowaniu. Jest stałą bywalczynią miejscowych klubów i prawdziwą duszą towarzystwa, która niezależnie od okoliczności zawsze świetnie się bawi. Szalone dziewczyny na imprezach nie stronią od alkoholu, wręcz przeciwnie – piją jednego drinka za drugim, a żartami sypią jak z rękawa. Są wesołe, roztańczone i chętnie poznają nowych ludzi, z którymi bawią się aż do białego rana.

Typ 2 – babski wieczór, czyli dziewczyny na imprezie

Niektóre typy kobiet są szczególnie hałaśliwe. Zwłaszcza te, które na imprezy przybywają w obstawie wiernych przyjaciółek, by w swoim gronie celebrować tak zwany babski wieczór. Chyba nie ma klubu, w którym nie znalazłaby się przynajmniej jedna taka grupa. Łatwo je zauważyć, bo są hałaśliwe i roześmiane, czym przyciągają uwagę męskiego grona klubowiczów. Takie dziewczyny na imprezie bawią się raczej w swoim towarzystwie i mimo usilnych starań raczej niechętnie wpuszczają do swojego grona płeć przeciwną.

Typ 3 – królowa parkietu, czyli dziewczyna szukająca uwagi

To chyba najgorszy typ kobiety, który można spotkać w klubie. Jest bardzo pewna siebie i zwykle tańczy na samym środku parkietu. Spośród innych kobiet wyróżnia się obcisłym, wyzywającym strojem i masą świecących dodatków. Flirtuje z każdym facetem, a gdy się upije tańczy na barze.

Na kim wzorują się imprezowiczki? Oto gorące instagramy gwiazd, które warto śledzić

Typ 4 – nieśmiała dziewczyna na imprezie

W każdym klubie znajdzie się też dziewczyna, która sprawia wrażenie, jakby wolała być gdzie indziej. Jest nieśmiała i nieco wycofana, więc przeważnie stoi gdzieś pod ścianą, pije drinka i przygląda się innym. Na mężczyzn patrzy raczej niechętnie, choć tak naprawdę czeka aż ktoś w końcu ją zauważy.

Typ 5 – płaczka, czyli dziewczyna porzucona

Na każdej imprezie pojawia się też dziewczyna, która niedawno rozstała się z chłopakiem. Wizyta w klubie ma poprawić jej humor i pomóc odzyskać wiarę w siebie. Przeważnie jednak nic z tego nie wychodzi. Porzucona dziewczyna płacze w kącie i żali każdemu, kto zechce jej wysłuchać. Tego typu kobiet lepiej unikać.

Wybierasz się na imprezę do klubu? Zobacz jakie elementy tańca pomogą Ci zwrócić uwagę kobiet


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 4 komentarze

 • W porządku post aczkolwiek bardzo ogólny:) Zwykle jednak spotykamy kobiety, które zaliczają sie do jednego z tych typów
  Zapraszam na mojego, męskiego bloga

   
  • OZONEE pisze:

   Myślę, że płeć piękna też miałaby dużo ciekawego do powiedzenia o typach mężczyzn w klubach. Wpis ogólny, bo traktuje temat, który sam w sobie jest lekko generalizujący. 😉

    
 • Sandra pisze:

  Bardzo dobry wpis, kobiety w klubie mają różne oblicza hmm z drugiej strony mężczyźni nie są w tyle 🙂
  u mnie wpis o typach kobiet i mężczyzn które trzeba omijać

   

Odpowiedz