fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

W każdym mieście pełno jest miejsc, w których można imprezować. Jednak niezależnie od tego, dokąd pójdziemy zawsze spotkamy się z podobnymi typami ludzi. Oto 5 typów kobiet, które łatwo spotkać na każdej imprezie. Na pewno kojarzysz niektóre z nich.

wyprzedaż do 70%

Typ 1 – szalona imprezowiczka

To typ kobiety, która zdecydowanie wie o co chodzi w imprezowaniu. Jest stałą bywalczynią miejscowych klubów i prawdziwą duszą towarzystwa, która niezależnie od okoliczności zawsze świetnie się bawi. Szalone dziewczyny na imprezach nie stronią od alkoholu, wręcz przeciwnie – piją jednego drinka za drugim, a żartami sypią jak z rękawa. Są wesołe, roztańczone i chętnie poznają nowych ludzi, z którymi bawią się aż do białego rana.

Typ 2 – babski wieczór, czyli dziewczyny na imprezie

Niektóre typy kobiet są szczególnie hałaśliwe. Zwłaszcza te, które na imprezy przybywają w obstawie wiernych przyjaciółek, by w swoim gronie celebrować tak zwany babski wieczór. Chyba nie ma klubu, w którym nie znalazłaby się przynajmniej jedna taka grupa. Łatwo je zauważyć, bo są hałaśliwe i roześmiane, czym przyciągają uwagę męskiego grona klubowiczów. Takie dziewczyny na imprezie bawią się raczej w swoim towarzystwie i mimo usilnych starań raczej niechętnie wpuszczają do swojego grona płeć przeciwną.

Typ 3 – królowa parkietu, czyli dziewczyna szukająca uwagi

To chyba najgorszy typ kobiety, który można spotkać w klubie. Jest bardzo pewna siebie i zwykle tańczy na samym środku parkietu. Spośród innych kobiet wyróżnia się obcisłym, wyzywającym strojem i masą świecących dodatków. Flirtuje z każdym facetem, a gdy się upije tańczy na barze.

Na kim wzorują się imprezowiczki? Oto gorące instagramy gwiazd, które warto śledzić

Typ 4 – nieśmiała dziewczyna na imprezie

W każdym klubie znajdzie się też dziewczyna, która sprawia wrażenie, jakby wolała być gdzie indziej. Jest nieśmiała i nieco wycofana, więc przeważnie stoi gdzieś pod ścianą, pije drinka i przygląda się innym. Na mężczyzn patrzy raczej niechętnie, choć tak naprawdę czeka aż ktoś w końcu ją zauważy.

Typ 5 – płaczka, czyli dziewczyna porzucona

Na każdej imprezie pojawia się też dziewczyna, która niedawno rozstała się z chłopakiem. Wizyta w klubie ma poprawić jej humor i pomóc odzyskać wiarę w siebie. Przeważnie jednak nic z tego nie wychodzi. Porzucona dziewczyna płacze w kącie i żali każdemu, kto zechce jej wysłuchać. Tego typu kobiet lepiej unikać.

Wybierasz się na imprezę do klubu? Zobacz jakie elementy tańca pomogą Ci zwrócić uwagę kobiet


 

Dołącz do dyskusji 4 komentarze

 • W porządku post aczkolwiek bardzo ogólny:) Zwykle jednak spotykamy kobiety, które zaliczają sie do jednego z tych typów
  Zapraszam na mojego, męskiego bloga

   
  • OZONEE pisze:

   Myślę, że płeć piękna też miałaby dużo ciekawego do powiedzenia o typach mężczyzn w klubach. Wpis ogólny, bo traktuje temat, który sam w sobie jest lekko generalizujący. 😉

    
 • Sandra pisze:

  Bardzo dobry wpis, kobiety w klubie mają różne oblicza hmm z drugiej strony mężczyźni nie są w tyle 🙂
  u mnie wpis o typach kobiet i mężczyzn które trzeba omijać

   

Odpowiedz