fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Nie możesz znaleźć dziewczyny? Być może jedna z cech charakteru powoduje u kobiet zniechęcenie. Co w męskim sposobie bycia najbardziej cenią dziewczyny? Odpowiadamy w artykule.

wyprzedaż do 70%

Męski charakter, czyli jakich facetów lubią kobiety?

Facet idealny to spełnienie marzeń każdej kobiety. Tylko co to właściwie znaczy? Jakie cechy charakteru faceta składają się na ideał? Zapewne oczekujesz od nas szybkiej odpowiedzi, która pomoże Ci szturmem zdobywać serca kobiet. Tymczasem prawda jest taka, że ideał dla każdego oznacza coś innego. Dziewczyny szukają w mężczyznach różnych cech, a ich wyobrażenia o idealnym partnerze są często zupełnie odmienne.

Mamy jednak dla Ciebie dobrą wiadomość! Choć każda kobieta inaczej wyobraża sobie swojego księcia z bajki, to jest kilka cech, których wszystkie szukają w mężczyznach. Brzmi obiecująco? Przekonaj się, co dziewczyny lubią w facetach!

Jakie cechy charakteru faceta podobają się kobietom?

Zastanawiasz się, jakich facetów lubią dziewczyny? Oto 6 cech męskiego charakteru, które podobają się kobietom:

1. Wrażliwość

Cóż, jeśli myślałeś, że szczytem marzeń każdej kobiety jest umięśniony macho, to możesz się bardzo zdziwić! Okazuje się, że typ macho już dawno odszedł do lamusa, a tym, co kobiety cenią u facetów, jest przede wszystkim:

  • wrażliwość,
  • empatia,
  • umiejętność wyrażania uczuć.

Oczywiście nie musisz płakać na smutnych filmach ani wzruszać się przy każdej romantycznej piosence (chociaż i w tym nie ma nic złego), aby udowodnić, że jesteś wrażliwy. Kobietom chodzi raczej o to, by facet nie wstydził się swoich emocji i nie ukrywał ich przed całym światem. Wrażliwość oznacza także empatię i umiejętność okazywania wsparcia w trudnych chwilach.

jakich-facetow-lubia-dziewczyny2. Wierność i lojalność

Trudno ukrywać, że w obecnych czasach związki potrafią kończyć się równie szybko, jak się zaczęły. Wierność i uczciwość to coraz częściej cechy deficytowe. Jednocześnie to właśnie tych cech charakteru szują kobiety u każdego faceta. Lojalny i prawdomówny partner to dla wielu z nich synonim bezpieczeństwa. Ktoś taki nigdy nie wystawi ich do wiatru, dotrzyma słowa, gdy coś obieca i będzie można polegać na nim w podbramkowych sytuacjach.

3. Odwaga i stanowczość

Do atrakcyjnych cech męskiego charakteru zalicza się także odwagę i stanowczość. Bynajmniej nie chodzi tu o brawurę czy arogancję. Tym, co dziewczyny lubią w facetach, jest raczej umiejętność podejmowania decyzji oraz pewna samoświadomość, która sprawia, że mężczyzna po prostu wie, czego chce i ma odwagę dążyć do realizacji swoich celów.

4. Czułość i opiekuńczość

Kobiety lubią, gdy silny i stanowczy facet potrafi być też czuły i opiekuńczy. W cenie są mężczyźni, którzy okazują swoje uczucia, troskę i zainteresowanie. Jeśli zatem podobnie jak wielu innych nieszczęśników przed Tobą myślałeś, że wystarczy powiedzieć dziewczynie raz, że jest kochana, by wystarczyło to do końca życia — niestety żyłeś w wielkim błędzie!

Kobiety uwielbiają, gdy facet troszczy się o nie, pomaga im i ma na uwadze ich potrzeby. Dziewczyny lubią być adorowane i zapewniane o uczuciach faceta. Aby wpasować się w ten wzór, nie musisz kupować codziennie bukietu czerwonych róż. Wystarczy, że będziesz okazywał swoje uczucia i drobnymi, codziennymi gestami pokazywał, jaka jest dla Ciebie ważna.

5. Poczucie humoru

Poczucie humoru może wydawać się banalne, ale dla kobiet naprawdę ma znaczenie. Kobiety lubią facetów, którzy potrafią je rozśmieszyć, dodać otuchy w stresującej chwili i przy których będą mogły zrelaksować się po bardzo ciężkim dniu. Umiejętność rozładowania napięcia dobrym żartem i pozytywnym nastawieniem to niezwykle ważna cechu charakteru faceta.

Tu warto dodać, że poczucia humoru nie należy mieszać z dowcipkowaniem ani zgryźliwością. Mężczyzna, który opiera swój żart na docinkach, uszczypliwościach i sarkastycznych uwagach to przykład tego, jakich facetów nie lubią kobiety.

jakich-mezczyzn-lubia-kobiety6. Pasja

Kobiety cenią tych, którzy je inspirują i przy których mogą się rozwijać. Masz nietypową pasję, ciekawe hobby albo niezwykłe umiejętności? Nie bój się podzielić tym z dziewczyną. Własne zainteresowania i pasje to niezwykle atrakcyjne cechy, na które zwracają uwagę wszystkie kobiety.

Jakie cechy charakteru faceta najbardziej lubią kobiety? Teraz już znasz odpowiedź. Pamiętaj, że dziewczyny cenią sobie przede wszystkim szczerość, dlatego od razu zorientują się, czy robisz coś „na siłę”, czy Twoje intencje są szczere. Być może wiele z wymienionych cech już Cię dotyczy? W takim razie wystarczy je po prostu rozwijać.


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz