fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Kobiece zachowanie to czasem zagadka dla mężczyzn. Przedstawiamy 6 najczęstszych i podpowiadamy, co znaczą one w języku kobiet. Sprawdź sam! Dzięki nim, nawet najbardziej skomplikowane, zachowanie dziewczyn stanie się dla Ciebie jasne.

wyprzedaż do 70%

Jak zrozumieć kobietę i jej dziwne zachowania?

Związek z kobietą to droga pełna niebezpieczeństw i naszpikowana sprytnie zamaskowanymi pułapkami. 😉 Już niejeden facet padł ofiarą śmiercionośnego ostrza słów „wcale się nie obraziłam”, a o losie tych, którzy uwierzyli w „sam zdecyduj” nie warto nawet wspominać. Jak zrozumieć kobietę i uniknąć losu tych nieszczęśników?

Jeśli w relacjach z kobietami czujesz się, jakbyś stąpał po omacku, to mamy dobrą wiadomość. A w zasadzie dwie. Po pierwsze: nie jesteś sam! Po drugie, dzięki informacjom z poniższego poradnika zrozumiesz kobiety i odnajdziesz się w gąszczu ich niejasnych zachowań.

jak-zrozumiec-kobietePoradnik, jak zrozumieć kobietę. 6 lekcji dla opornych

Lekcja 1 – Bądź czuły i mów o uczuciach

Kobiety lubią mówić o swoich emocjach. Potrzebują czułości ze strony partnera i stałych zapewnień o jego zainteresowaniu. Większość facetów w ogóle nie kuma, o co w tym chodzi, bo sami wyrażają uczucia w sposób zadaniowy. O uczuciach mężczyzny świadczą czyny, a relacje buduje się poprzez wspólne doświadczenia.

Dla kobiet to opowiadanie o uczuciach jest sposobem na budowanie więzi. Jeśli chcesz zrozumieć kobietę, zacznij mówić jej językiem! Ona tego potrzebuje, a Tobie korona z głowy nie spadnie, jeśli zaczniesz wyrażać uczucia w sposób bardziej werbalny.

Lekcja 2 – „Domyśl się!”

Łatwo powiedzieć, prawda? No bo niby jak masz się domyślić, o co jest zła, skoro nie zrobiłeś nic złego. Sęk w tym, że kobiety naprawdę potrafią domyślać się takich rzeczy. Są wyczulone na sygnały niewerbalne, umieją czytać między wierszami, a ukryte przekazy podprogowe to dla nich pestka.

Niestety mózg faceta działa inaczej i po prostu nie jest przystosowany do prowadzenia rozmowy na więcej niż jednym poziomie. Jak zatem zrozumieć kobietę? Cóż, jeśli do tej pory nie domyśliłeś się, o co jej chodzi, to już raczej nie ma co liczyć na nagłe olśnienie. Najprościej będzie ją zapytać. Powiedz, że bardzo chcesz zrozumieć, dlaczego jest zła albo czego potrzebuje. Jeśli dobrze to rozegrasz, w końcu pęknie i wszystko Ci powie.

jak-zrozumiec-kobietyLekcja 3 – „Obojętnie, Ty wybierz”

Kiedy słyszysz taki tekst, pod żadnym pozorem nie wybieraj niczego sam ani nie podejmuj żadnych samodzielnych decyzji. Jest tylko jedna słuszna decyzja i dobrze o tym wiesz. Złudzenie wolnego wyboru to pułapka, w którą wpada wielu facetów. Kobieta zastawia ją, gdy dobrze wie, jaką pizzę chce zamówić albo który film obejrzeć, ale nie zamierza forsować swoich decyzji siłą. Czeka, aż sam pójdziesz po rozum do głowy i zrozumiesz, że jej propozycja jest najlepsza. Nie ociągaj się zatem, bo niepotrzebna zwłoka działa na Twoją niekorzyść!

Lekcja 4 – „Nieważne”

W naszym poradniku jak zrozumieć kobietę nie mogło zabraknąć trudnej lekcji o znaczeniu słowa „nieważne”. Ma ono to do siebie, że może padać w różnych rozmowach i kontekstach, za każdym razem znacząc coś zupełnie innego. My radzimy, by to słowo zawsze traktować jak ostrzeżenie. Bo jeśli dziewczyna mówi, że coś jest nieważne, to znaczy, że najprawdopodobniej jest bardzo ważne, a Ciebie czeka marny koniec. 😉

Lekcja 5 – Płacz

Kobiety płaczą często, ale nie zawsze świadczy to o jakiejś tragedii. Często płacz jest po prostu sposobem na wyrzucenie z siebie emocji czy odreagowanie stresującej sytuacji. Faceci, widząc płaczącą kobietę, najpierw wpadają w popłoch, a potem podchodzą do sprawy zadaniowo i próbują wyeliminować źródło problemu. Tymczasem kobiecie wystarczy po prostu, gdy mocno ją przytulisz i powiesz, że wszystko będzie dobrze. Serio, przeważnie nie potrzeba niczego więcej.

poradnik-jak-zrozumiec-kobieteLekcja 6 – Wiadomość odczyta

Co to może znaczyć, gdy dziewczyna wyświetla wiadomość, ale nie odpisuje. To chyba lekcja najtrudniejsza do przyswojenia, bo większości facetów nawet do głowy nie przyjdzie, że kobieta może mieć dokładnie te same powody, co oni w podobnej sytuacji.

A zatem, jeśli nowo poznana dziewczyna nie odpisuje na Twoje wiadomości, to może znaczyć, że nie jest Tobą zainteresowana. Weź to na klatę i żyj dalej. Jeżeli to Twoja stała partnerka nie reaguje na wiadomości, to najpewniej coś przeskrobałeś i masz się domyślić, o co chodzi. W takiej sytuacji wróć do lekcji 2 albo naszego specjalnego poradnika.


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

  • Odczytanie sygnałów w związku nie jest łatwe. Dlatego czasem należy wykazać się spokojem i cierpliwością. Chociąż może też być tak, że możemy być cierpliwi latami, a ostatecznie o tak nie dowiemy się, o co chodzi.

     

Odpowiedz