fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Fragenzeichen

Wpis dla wszystkich zabieganych facetów, którzy nie zawsze mają czas na czytanie naszych lekcji casualu od deski do deski. Jak zadbać o swój styl w kilku szybkich krokach?

.
Jeśli w szkole zamiast lektur, czytałeś jedynie opracowania bądź zdawałeś się na szybkie streszczenia treści opowiadane przez kolegę na pięć minut przed rozpoczęciem lekcji, dzisiejszy wpis powstał specjalnie dla Ciebie.

.
1. Dopasuj rozmiar

Dzisiejszą plagą wśród facetów są źle dobrane ubrania. Pamiętaj, że zarówno t-shirt, sweter, jak i spodnie muszą na Tobie dobrze leżeć. Niech przylegają do ciała, zamiast na nim zwisać (no chyba, że jesteś b-boyem :)).

.
2. Co za dużo to nie zdrowo

Jeśli nie masz drugiego etatu w cyrku, lepiej ogranicz liczbę kolorów, wzorów, jak i samych elementów stylówki. Najlepiej postawić na maksymalnie trzy kolory/wzory/dodatki.

.
3. Diabeł tkwi w szczegółach

Czy wiesz, że to co zakładasz na siebie jako ostatnie, zwykle jako pierwsze zostaje zauważone? Z tego powodu nie zapominaj o dodatkach – tak naprawdę, to właśnie one „robią” całą stylizację! Pamiętaj o szalikach, czapkach czy zegarkach (jeśli jeszcze nie wiesz jak wybrać właściwy zegarek, odsyłamy do naszego poradnika).

.
4. Zainwestuj w dobrą parę butów

Uwierz, to właśnie na męskie buty (i dłonie) kobiety zwracają największą uwagę. To jak prezentuje się Twoje obuwie, w ich oczach, świadczy nie tylko o guście i wyczuciu mody, ale i podejściu do życia (w tym i do niej). Niech będzie więc jak najlepszej jakości i czystości. O tym jak prawidłowo pielęgnować obuwie dowiesz się z wcześniejszego wpisu.

.
5. Nie bądź niewolnikiem metek

Dzisiejsza moda to nie tylko markowe ubrania warte dziesiątki tysięcy złotych. Jeśli mimo to zastanawiasz się nad zakupem materiałowej chustki do nosa z logo francuskiego projektanta, zadaj sobie pytanie, czy wydałbyś na nią równowartość pensji, gdyby nie naszyty na niej znaczek.

.
6. Nigdy nie stój w miejscu

Moda to dziedzina życia jak każda inna. Panują więc w niej podobne reguły – bez nauki i doświadczenia niczego nie osiągniesz. Musisz się rozwijać, szukać nowych rozwiązań i inspiracji, a także eksperymentować. Pamiętaj, że tylko ten się nie myli, kto nic nie robi (i że nie ma lepszego akademickiego podręcznika mody niż nasz blog 🙂 ).

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz