fbpx Przeskocz do głównej zawartości.


Niezależnie od tego, czy preferujesz eleganckie obuwie, czy zwykłe adidasy, warto zaopatrzyć się w akcesoria do butów, które mogą nie raz okazać się prawdziwym kołem ratunkowym. Oto nasz wybór niezbędnych dodatków do obuwia.

1. Wkładki

W idealnym świecie wszystkie buty byłyby wygodne, jednak przy zderzeniu z rzeczywistością nie zawsze tak bywa. Problemem jest często twarda wyściółka w środku. Dlatego też warto mieć w domu przynajmniej jedną parę miękkich wkładek do butów – kosztują zaledwie kilkanaście złotych, a w kwestii wygody potrafią zrobić ogromną różnicę.

2. Zapiętki

Twoje nowe buty okazały się być trochę za duże? Z pomocą przyjdą Ci zapiętki. Ten dodatek przyda się w wypełnieniu zbyt dużej przestrzeni w bucie i sprawi, że rozmiar będzie pasował jak ulał. To też doskonałe rozwiązanie na obcierające buty.

3. Szczotka do butów

Szczotka przystosowana do czyszczenia butów pozwoli Ci szybko doprowadzić je do odpowiedniego stanu, bez ryzyka zniszczenia. Przy dbaniu o zachowanie kondycji naszego obuwia, to akcesorium jest zdecydowanie niezbędne.
Przeczytaj też, jak czyścić białe buty. Sklep OZONEE
 

Odpowiedz