fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Dla jednych piękne i seksowne, dla innych – tylko przeciętne. Czy nietypowa uroda to przeszkoda w karierze? Te aktorki udowodniły, że może być wręcz przeciwnie. Zobacz nasze zestawienie aktorek o nietypowej urodzie.

1. Jeniffer Lawrence

Choć nie jest klasyczną pięknością, to zdecydowanie ma w sobie to coś. Uroda Jeniffer Lawrence mocno wyróżnia się na tle innych gwiazd Hollywood, a przecież chyba właśnie o to chodzi.

https://www.instagram.com/p/Bf7gCttDkZS/?taken-by=jlawthequeen

2. Keira Knightley

Wyrazista uroda aktorki nie każdemu się podoba, a jednak to właśnie ją w roku 2006 uznano za najseksowniejszą kobietę świata. Zgadzacie się?

3. Audrey Tautou

Ta znana, francuska aktorka nie ma w sobie nic z hollywoodzkich gwiazd. Jest naturalna i pełna dziewczęcego wdzięku, który zapada w pamięć. Podoba Wam się?

https://www.instagram.com/p/BaDKbgLDQOa/?taken-by=audreyjustinetautou

4. Kristen Stewart

Wizerunek niegrzecznej, a nawet nieco niechlujnej chłopczycy nie wszystkim przypadł do gustu, a jednak aktorce udało się zdobyć popularność.

https://www.instagram.com/p/BnQiJXQh8Ve/?taken-by=kristenstewart__

5. Eva Green

Eva Green to nie typowa ślicznotka, a jednak jest w niej coś pociągającego. Charyzmatyczna uroda w połączeniu z tajemniczą osobowością oraz wielkim talentem to najlepszy przepis na sukces.

6. Tilda Swinton

Androgeniczna uroda Tildy Swinton ma równie wielu fanów, co krytyków. Aktorka przyznała, iż zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest piękna, ale to właśnie uznała za swój atut. Ma rację?

https://www.instagram.com/p/BPyFBvugKQE/?taken-by=tildaswintonislove

Zobacz także: gorące Instagramy gwiazd filmowych


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz