fbpx Przeskocz do głównej zawartości.


Jeśli chcesz się wyróżnić z tłumu, to lepszego sposobu niż w całości biały ubiór prawdopodobnie nie ma. To dość ryzykowna stylizacja, jednak odpowiednio dobrana będzie zwracać uwagę, a przy tym dobrze wyglądać. Poeksperymentuj trochę ze swoim wyglądem i poznaj stylizację all white!

wyprzedaż do 70%

ODWAŻNA BIEL

Nie ma co się oszukiwać – ubrany cały na biało raczej nie wtopisz się w tłum. Jeśli jednak chcesz poszukać nowych rozwiązań i opcji dla swojej stylizacji, to biel będzie bardzo dobrym pomysłem, zwłaszcza w okresie letnim. Biały kolor można wykorzystać zarówno przy stylizacjach codziennych, jak i eleganckich. Obie te opcje gwarantują Ci oryginalny wygląd i możliwość pokombinowania z własnym stylem. Lepiej jednak na początek postawić na bezpieczniejszą, casualową wersję.

PROPOZYCJA STYLIZACJI ALL IN WHITE

Jako że całość utrzymana jest w jednym kolorze, to eksperymentować z elementami garderoby można bez końca. My wybraliśmy typową stylizację na co dzień – dopasowany t-shirt w połączeniu z modnymi, przetartymi spodniami i sneakersami. Jeśli jednak chcesz dodać sobie trochę elegancji – postaw na prawdziwego klasyka mody męskiej, czyli białą koszulę. Grunt to zabawa swoim wizerunkiem!

Jeśli stylizacja utrzymana w jednym kolorze niespecjalnie do Ciebie przemawia to może Cię zainteresować color blocking – unikalny sposób łączenia kolorów.

ZOBACZ W SKLEPIE:


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz