fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Assassin’s Creed Origins – premiera pierwszego dodatku kultowej gry

Parę dni temu Ubisoft Montreal wypuścił na rynek pierwsze płatne rozszerzenie do gry Assassin’s Creed Origins. Gracze trafią w sam środek Półwyspu Synaj, aby wziąć udział w konflikcie egipskich rebeliantów z wojskami okupacyjnymi Rzymu.

wyprzedaż do 70%

Assassin z Egiptu, czyli poznajcie Bayeka

Najnowsza część, rozpoznawalnej na całym świecie marki studia Ubisoft, miała swoją premierę już jakiś czas temu. Rozbudowany gameplay pozwalał wcielić się w rolę członka bractwa Asasynów, nubijskiego wojska, który zbuntował się przeciwko wpływom wywieranym przez grecką dynastię Ptolemeuszy.

Sama mechanika rozgrywki stała na najwyższym poziomie. Otwarty świat o niezrównanej wielkości obfitował z zadania zarówno fabularne, jak i dodatkowe z tzw. linii pobocznej. Dodatkowo niezwykłą oprawę graficzną zapewniał silnik, obfitujący w dobrze animowany świat i postacie.

Czego spodziewać się po najnowszym dodatku z serii Assassin’s Creed? Gry podobnej do swojego pierwowzoru, który już po swojej premierze wzbudził dużo pozytywnych emocji.

Assassin’s Creed Origins – premiera DLC

The Hidden Ones – bo taki tytuł będzie miało rozszerzenie do gry, zaplanowane jest jako pierwsze, ale nie ostatnie ze wszystkich pakietów dodatkowych. Zgodnie z zapowiedziami twórców wyruszymy wraz z Bayekiem na Półwysep Synaj, gdzie będziemy uczestnikami dużego konfliktu wojsk rebelianckich i okupacyjnych Rzymu.

Tak jak na serię gry Assassin’s Creed przystało, dodatek oferuje linię fabularną oraz rozmaite misje poboczne. Wraz z rozwojem naszego bohatera otrzymamy zupełnie nowy, maksymalny level doświadczenia.

Dodatek wyceniono na 9,99 dolarów (ok. 34 złotych), a będzie on do kupienia osobno na PC-ty, Xboxa One oraz PlayStation 4. Do odpalenia DLC potrzebna jest pełna wersja gry Assassin’s Creed Origins.

To nie koniec!

Na swojej oficjalnej stronie, oprócz opublikowania terminu premiery pierwszego dodatku, producenci zapowiedzieli daty dwóch nowych rozszerzeń: trybu Discovery Tour oraz Curse of the Pharaohs. Wyznaczono je kolejno na: 20 lutego i 6 marca.

Pierwszy z nich, to w przybliżeniu tryb edukacyjny, który pozwoli skupić się wyłącznie na zgłębianiu wiedzy o starożytnym Egipcie. Jeśli nie wiecie, w jaki sposób zabłysnąć na lekcji historii, to wystarczy, że zagracie w to rozszerzenie. Sukces gwarantowany!

Drugi w kolejności, to prawdziwa gradka dla fanów mrocznego klimatu. Graczom zostanie oddana do dyspozycji historia egipskiej mitologii, w której główną rolę odegra klątwa i powrót jednego z faraonów prosto z zaświatów. Dodatkowo otrzymamy nowy teren, zadania fabularne oraz poboczne.

Co to oznacza dla graczy? Najbliższe miesiące zapowiadają się genialnie!

Jeśli interesujesz się grami wideo, a nie wiesz, w co się teraz pyka, to sprawdź nasz wcześniejszy wpis!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz