fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Berlin to jedno z najnowocześniejszych miast na świecie. Jest ważnym ośrodkiem politycznym i kulturalnym, a ponadto – doskonałym celem podróży dla wszystkich miłośników szalonych imprez.

Planujesz wypad na weekend? Szukasz miejsca, w którym mógłbyś zasmakować nocnego życia wielkiego miasta? Jeśli tak, to właśnie Berlin powinien być Twoim celem. Które kluby warto zaznaczyć na mapie? Zobacz nasz Berlin calling, czyli imprezowy przewodnik po Berlinie.

wyprzedaż do 70%

So36 – Berlin i Wielka Zmiana

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej zwariowanych klubów w Berlinie. Barmani w szpitalnych kitlach, kostka cukru z alkoholem na wejściu i zegar na suficie odmierzający czas do Wielkiej Zmiany. Klub so36 dokładnie co pół godziny całkowicie zmienia rytm i klimat imprezy. Szalona zabawa techno może przerodzić się w potańcówkę rodem z lat 80-tych. Impreza tam to prawdziwa podróż po historii muzyki.

Kit Kat i zaczarowany Berlin

Klub Kit Kat to prawdziwa legenda Berlina, słynąca z wyjątkowego, nietuzinkowego klimatu oraz równie ekscentrycznej klienteli. Jeśli chcesz dostać się do środka, pamiętaj o oryginalnym outficie – bez niego możesz obejść się smakiem. A warto się postarać, bo w klubie czekają pokazy burleski, taniec w światłach kolorowych lamp i stroboskopów oraz występy fetyszystów. Takiej imprezy długo nie zapomnisz!

weekend w Berlinie

The Berghain, czyli techni i stara elektrownia

Klub Berghain mieści się w opuszczonej elektrowni. Uchodzi za jeden z najlepszych techno klubów na świecie, a jego reputacja bynajmniej nie jest przesadzona. Berghain to istna świątynia muzyki techno. Na dwóch parkietach mieści się aż 1500 osób, a imprezy przy muzyce najlepszych DJ-ów trwają aż do białego rana. Po prostu musisz tam być!

Salon zur Wilden Renate – cyrk i labirynt

Byłeś kiedyś na imprezie w cyrku? Nie? Nic straconego! Klub Salon zur Wilden Renate zapewnia imprezy w prawdziwie cyrkowo-bajowym stylu. Na tle innych klub prezentuje się oryginalnie i ekscentrycznie, pełen jest kolorowych dekoracji oraz mebli w stylu vintage. Stoi tam nawet wielkie łoże z baldachimem, ale prawdziwą atrakcją klubu jest labirynt. Jeśli szukasz niecodziennych wrażeń, ten klub powstał właśnie z myślą o Tobie.

Zobacz także: stylówka na beach party


 

Odpowiedz