fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

someone in the egg, and he wants to get out.

Garderoba gotowa na przybycie Zająca? Dziś doradzimy co wybrać, by inni nie robili sobie z Ciebie jaj, a tym bardziej nimi w Ciebie nie rzucali.

Dopiero co wybieraliśmy prezenty pod choinkę, dziś już mamy Wielkanoc. Niektórzy uważają ją za święta drugiego sortu, jak dla mnie jednak, każdy powód przedłużonego weekendu jest dobry. Z tej też przyczyny zamierzam tę okazję odpowiednio (i w odpowiednim stroju!) celebrować.

CO założyć na wielkanocne śniadanie?

Przede wszystkim musisz pamiętać, że poranne spotkanie to nie okazja do zakładania czarnego garniaka czy garniaka w ogóle. W końcu to radosne i wiosenne święta, spędzane w towarzystwie rodziny i najbliższych znajomych, a nie Twojego szefa. Strój powinien być więc raczej na luzie. No, oczywiście bez przesady. Na jaką stylówkę postawić?

Koszula zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Jaki kolor wybierzesz, to już kwestia gustu. Sprawdzi się jednak zarówno ta w klasycznej bieli, jak i codzienna w bardziej oryginalnej barwie. Na dół chinosy bądź ciemne proste jeansy. Przetarcia, suwaki i inne elementy zdobnicze lepiej pozostawić na mniej świąteczne okazje. Jeśli myślisz, że będziemy namawiać Cię na marynarkę, jesteś w błędzie. Co prawda może być, jednak nie musi. Równie dobrym rozwiązaniem będzie kardigan, czyli rozpinany sweter.

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz