fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Typów facetów jest dużo. Można spotkać twardzieli, których masa mięśniowa znacznie przekracza poziom inteligencji lub romantyków, lubujących się w zmysłowych historiach o miłości. Niezależnie od charakteru, większość mężczyzn zadaje sobie pytanie: jakich facetów lubią dziewczyny? Czy jest na nie prosta odpowiedź? Czy istnieje ideał mężczyzny rozchwytywany przez wszystkie kobiety?

Jakich facetów lubią dziewczyny?

To pytanie często pozostaje bez odpowiedzi. Dzieje się to z powodu tego, że nie ma określonego ideału faceta, który będzie rozchwytywany przez wszystkie kobiety. Istnieje pewien zespół cech przybliżających mężczyznę do ideału, ale o nich pisaliśmy we wcześniejszym wpisie, do którego lektury serdecznie zapraszamy.

Warto porzucić zastanawianie się oraz dywagacje na ten temat i skupić się na byciu sobą. Z pozoru jest to dość banalna rada, ale to właśnie faceci czujący się najlepiej we własnej skórze mają największe powodzenie u kobiet. Musisz być zdecydowany, wiedzieć czego chcesz, a dodatkowo posiadać rozbudowane cechy interpersonalne. Reszta powinna iść jak z płatka.

Brutalem być

Przejdźmy zatem do pewnej skrajności, jaką jest postawa brutala. Mężczyźni ociekający testosteronem podobno łatwiej znajdują kobiety, które łapią się na ich niezbyt wysublimowane sztuki podrywu. Jeśli mamy do czynienia z paniami szukającymi atletycznych mężczyzn, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że technika „na brutala” zadziała. Dzieje się to z powodu innego wyobrażenia idealnego mężczyzny, które posiadają.

Kwestie wizualne stawiane są na pierwszym miejscu, a na drugi plan schodzą inne, bardzo ważne czynniki – dostrzegane dopiero później. Często za późno. Dla lepszego obrazu sytuacji najprościej pojąć to na zasadzie facetów, którym podobają się kobiety o specyficznym wyglądzie. Niejednokrotnie okazuje się, że kobieta będąca ideałem pod względem fizycznym, okazuje się kompletnie niedopasowana do nich jeśli chodzi o charakter.

Rycerz XXI wieku

W naszych rozważaniach na temat tego, jakich mężczyzn lubią dziewczyny, doszliśmy do kolejnej skrajności, czyli rycerza na białym koniu. Jest to facet, który dobro swojej pani przekłada ponad wszystko inne, a jego największym marzeniem jest śmierć w jej obronie. Spokojnie, wiemy że zboczyliśmy nieco z tropu i już wracamy na właściwe tory.

Przenosząc rycerza na czasy dzisiejsze należy myśleć o mężczyźnie gotowym przez całą dobę poświęcić się dla swojej kobiety. Dzień bez prezentu dla niej, to dzień stracony, a jej niespełniona prośba boli niczym otwarta rana po złamaniu piszczela. Poprzez związek z takim facetem dziewczyna staje się coraz bardziej wymagająca i przyjmuje postawę księżniczki. Dla własnego dobra, lepiej się tego wystrzegaj.

To jak – rycerz czy brutal?

Odpowiadamy: ani to, ani to. Tak jak wcześniej mówiliśmy – postaraj się być sobą. Najlepiej będzie jeśli połączysz cechy brutala i rycerza. Dbaj o kondycję fizyczną i spraw, by Twoja kobieta czuła się bezpiecznie. Bądź dla niej oparciem, kiedy tego potrzebuje, jednak pamiętaj, że zarówno Ty, jak i ona macie swoje życie. Miej na uwadze najważniejsze rocznice, a w ich czasie pozwól sobie na kupno jakiegoś prezentu, który się jej spodoba. Im bardziej będziesz zbliżał się złotego środka, tym lepiej dla Ciebie. Być może poznasz receptę na to, jakich mężczyzn szukają dziewczyny?

Być może pomoże Ci film a kanału LukasTV.


 

Odpowiedz