fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Zima coraz bliżej, a Ty i tak nie chcesz żegnać ze swoją ulubioną parą adidasów? Jeśli tylko dobrze się przygotujesz, to wcale nie musisz odkładać ich na półkę i zrobić z nich swoje buty na zimę. Zobacz, jak zamienić swoje jesienne adidasy na pełnoprawne buty zimowe.

Odpowiednia podeszwa, czyli podstawa dobrego obuwia zimowego

Choć w Polsce nie jest to tak powszechne, to już np. w USA bardzo popularną praktyką jest chodzenie w adidasach w trakcie zimy. Dlaczego? Sęk tkwi w grubej podeszwie, w którą wyposażone są adidasy i które, wspomożone w odpowiednie akcesoria, mogą stać się obuwiem idealnym nawet na przymrozki.

Ocieplane skarpetki – sposób na komfortową zimę w adidasach

Jednym z najpowszechniej używanych patentów na „ulepszenie” adidasów jest noszenie specjalnych, ocieplanych skarpetek. Pomogą zachować komfort, zapewniając przy tym ciepło, czyli to, co w zimie najważniejsze.

Wkładki skórzane i filcowe

Ocieplane skarpetki mogą nam jednak czasem nie wystarczyć. Wtedy możemy wspomóc nasze buty o wkładki ocieplające do butów. Najpopularniejszym, a także jednym z najtańszych materiałów, jest w tym przypadku filc, który pomoże nam przystosować adidasy do zimowych temperatur.

A jeśli Twoje zimowe buty spędziły z Tobą już kilka dobrych lat, to sprawdź, jak o nie dbać, by nadal wyglądały jak nowe.

buty na zimębuty na zimębuty na zimę


 

Odpowiedz