fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Pewny siebie macho, romantyk, a może szarmancki gentleman… Sprawdź, który z nich szczególnie podoba się kobietom, a który odchodzi do lamusa? Jakie cechy chara docenia płeć piękna? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

wyprzedaż do 70%

Nie bądź macho

Z tym mężczyzną kojarzymy głównie siłę charakteru, arogancję i niezachwianą pewność siebie. Macho wie, że może mieć każdą kobietę, której zapragnie, bo żadna mu się nie oprze. Jest odważny, niczego się nie boi, a niedostępność i zacięta mina zabijaki tylko dodają mu uroku. Taki obraz mężczyzny wciąż dominuje w kinie i telewizji. Wystarczy tylko wspomnieć niedawny „przebój” kinowy „365 dni”, w którym przystojny szef mafijnej rodziny gra pierwsze skrzypce. Tylko czy kobiety rzeczywiście pragną takich mężczyzn?

Wygląda na to, że nie. Oczywiście niektóre darzą go sympatią, ale to nie z nim najchętniej tworzyłyby związek. Siła i pewność siebie nadal są w cenie, ale przecież nie dotyczą tylko tego typu mężczyzny. Ponadto, płeć piękna preferuje to, czego zwykłym maczo najczęściej brakuje. Zatem jakie męskie cechy charakteru podobają się kobietom?

Jacy mężczyźni podobają się kobietom?

Przystojny, dobrze zbudowany Włoch z filmu „365 dni” to facet, na którego przyjemnie popatrzeć. Problemem są jednak jego pozostałe cechy, takie jak arogancja, skłonność do przemocy, brak szacunku, czy osiąganie swoich pragnień w myśl zasady „po trupach do celu”. To typ mężczyzny, który dziś już coraz mniej podoba się kobietom.

Męskie cechy charakteru, które dziś są w cenie to pewność siebie, dobre maniery, szczerość, empatia i poczucie humoru. Kobiety lubią tych, którzy rozśmieszą je do łez, ale i porozmawiają na poważne tematy.

Macho, typy mężczyznCo lubią kobiety? Typy mężczyzn z największym powodzeniem

Oczywiście gusta są różne, a atrakcyjność dla każdego oznacza coś innego. Są jednak rzeczy, które paniom podobają się bardziej od innych. Jacy mężczyźni podobają się kobietom?

1. Faceci z poczuciem humoru

Pozytywni i otwarci zawsze cieszą się dużym powodzeniem. Poczucie humoru oznacza, że mają dystans, nie traktują zbyt poważnie każdej błahostki i potrafią śmiać się z siebie. Kobiety lubią facetów z pozytywną energią i optymizmem, którzy potrafią je rozbawić. Ponury i zacięty wyraz twarzy maczo może i jest seksi, ale po pewnym czasie zaczyna nużyć.

2. Faceci odważni i pewno siebie

Jest pewna różnica pomiędzy odwagą a brawurą oraz pewnością siebie a arogancją. Kobiety lubią mężczyzn, którzy znają swą wartość i wiedzą czego chcą, ale swoje ambicje realizują w sposób, który nikogo nie rani. Najbardziej pociągający typ to taki który ma określony cel i pasje. Potrafi też odważnie stawiać czoła przeciwnościom losu i nie boi się podejmować nawet trudnych decyzji.

Jacy mężczyźni podobają się kobietom, Macho3. Faceci szczerzy i lojalni

Poważny, zamknięty w sobie Don Juan może i pociąga płeć piękną, ale zdecydowanie nie nadaje się na stałego partnera. Kobiety lubią szczerość i otwarte rozmowy, które budują relację. Cenią też facetów, którzy otwarcie mówią co myślą i czują, bo to oszczędza czasu na nerwowe domysły.

W cenie jest także wierność i lojalność. Partner, który dotrzymuje słowa i na którego można liczyć w każdej sytuacji, daje wybrance poczucie bezpieczeństwa, jakiego pragnie.

4. Faceci z dobrymi manierami

Dobre maniery zawsze są w cenie – to powie Ci każda kobieta. Oczywiście wszystkie panie chcą być samodzielne i niezależne, ale i tak cenią drobne gesty, takie jak otwarcie drzwi czy podsunięcie krzesła w restauracji. Dzięki temu możesz naprawdę nieźle zapunktować.

męskie cechy charakteru5. Faceci eleganccy i zadbani

Aby zrobić dobre wrażenie na dziewczynie, nie musisz na każdą randkę zakładać garnituru. Liczy się jednak dobry gust i wyczucie sytuacji. Kobiety lubią facetów, którzy potrafią schludnie się ubrać i dopasować strój do okazji. Ważna jest także higiena osobista. Dbanie o swój wygląd już dawno przestało kojarzyć się z brakiem męskości, a dziś jest czymś zupełnie normalnym.

W jednym z naszych poprzednich artykułów znajdziesz listę cech, których prawdziwy facet wcale nie musi mieć.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz