fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

rafal-jonkisz-sweter-ozonee

Zimno, zimno, coraz zimniej? Z nami przetrwasz nawet największe chłody. No, bez nas to może i sobie poradzisz, ale bez ciepłego swetra na zimę – nie ma mowy!

Jak jest zima (ewentualnie późna jesień) to musi być zimno, takie jest przecież odwieczne prawo natury. Nie ma więc co narzekać i trząść się z zimna, tylko czas wyciągnąć z szafy odpowiedni, ciepły sweter.

Szafa świeci pustkami?

W takim razie podpowiadamy czego szukać w sklepach, by wraz z ostatnimi promieniami słońca, w zapomnienie nie odszedł także Twój styl.

Jeśli odrobiłeś modową lekcję i już wiesz, jaki krój swetra dobrać do swojej sylwetki (bo jak nie wiesz, to służymy radą we wpisie 3 kroki, by odnaleźć swój ulubiony sweter), czas na kolejny krok.

Pierwszy sweter, drugi sweter…

Dziś prezentujemy modele, w których z pewnością nie zginiesz w tłumie, a już na pewno nie z wychłodzenia.
W tym sezonie pojawiły się w sklepach “podwójne” swetry, które wyglądają jak sweter założony na drugi sweter albo na kurtkę skórzaną.
Ciekawe i przy okazji bardzo wygodne rozwiązanie dla zwolenników ubioru warstwowego.

Jeśli chodzi o kolory, na pewno zawsze sprawdzą się czarne, szare, i wszystko co pomiędzy (np. grafitowy, stalowy itp.)

Swetry z futerkiem są dla bab!?!

Jakby tego było mało, nasze jesienno-zimowe pokochają również kobiety – wiele z nich posiada “milusiego miśka” w środku.
Uściślijmy tylko jedną rzecz: bez względu na to, jak one go nazwą, niech nikt nie wątpi, że pod tym miśkiem kryje się groźny i waleczny niedżwiedź.

black-bear-937037_640
Jest też jedno zagrożenie: jak już zaopatrzysz się w porządny sweter, będziesz musiał go pilnować jak oka w głowie, by żadna przemarznięta dama Ci ich nie zakosiła! 🙂

To jak, gotowy na mrozy?!

zobacz w sklepie


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz