fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

8 marca zbliża się wielkimi krokami. Nieważne, czy świętujecie pierwszy Dzień Kobiet w tandemie, czy celebrujecie kolejny rok z rzędu – prezent sam się nie kupi.

wyprzedaż do 70%

5 najlepszych prezentów na Dzień Kobiet

Wraz z upominkiem przekazujesz swoje uczucia. Dając coś drugiej osobie pokazujesz, że dobrze ją znasz, dbasz o nią i umiesz sprawić przyjemność. Życzenia z okazji Dnia Kobiet pomagają wyrazić to, na co nie umiesz zdobyć się na co dzień i podziękować za to, że jest obok.

Mam już sporą wprawę w kupowaniu giftów, więc dziś przychodzę do was z moimi pomysłami i praktycznymi radami.

Oto lista 5 sprawdzonych prezentów na Dzień Kobiet:

Kino/randka/kolacja

Nie będę wygłaszał teraz tyrad o tym, że wypady na miasto są podstawą udanej relacji i warto zabrać dziewczynę na kolację bez specjalnej okazji. Zresztą, jeśli chcesz zyskać w jej oczach na co dzień, obczaj mój wcześniejszy wpis. 8. marca musi być naprawdę wyjątkowo. Ja proponuję symboliczne miejsca – może knajpka, w której odbyliście pierwszą randkę? Może ławka na której po raz pierwszy ją pocałowałeś? Rusz głową, z pewnością macie takie miejscówki.

Perfumy

Perfumy są cennym i ciekawym prezentem dla drugiej osoby. Trudno popełnić gafę w tej materii, w szczególności, jeśli zamiast sklepu internetowego, wybierzesz się do drogerii stacjonarnej. Kto jak kto, ale Ty znasz najlepiej ulubione mieszanki perfum swojej dziewczyny. Wystarczy więc poprosić asystentkę o pomoc. Jeśli twój zmysł zapachu zawyrokuje: kwiatowy, delikatny, zostaniesz zasypany ilością propozycji od sprzedawczyni. Mój sprawdzony pro tip: przy zakupie kieruj się również wyglądem flakonika. Zwróć uwagę zwłaszcza na propozycje Moschino, Diora i Lolity Lempickiej.

Karnet do SPA lub na zabieg kosmetyczny

Weekend w SPA, a może zabieg na dłonie i stopy u ulubionej kosmetyczki? Uwierz mi, nie ma na świecie kobiety, która nie wybrałaby się chętnie na masaż ciepłymi kamieniami, kąpiel błotną lub powiedziałaby „nie” całodniowemu wylegiwaniu się na miękkim leżaku. Dwa dni resetu dla ukochanej wcale nie wychodzi drogo, a Twój gest zostanie zapamiętany na lata!

Biżuteria

Tutaj należy zachować ostrożność. Nie sztuka wydać 5 stów na błyskotkę, którą założy raz i to tylko po to, by nie zrobić Ci przykrości. Nie kupuj również pierścionka, chyba, że rzeczywiście chcesz się oświadczyć. W innym przypadku wyjdzie nieco dziwnie, Twoja luba pochwali się prezentem na Instagramie i wszyscy zaczną pytać kiedy ślub. 😊 Najlepiej wybrać delikatny i neutralny dodatek – cienki łańcuszek z zawieszką, bransoletkę lub zegarek. Ten ostatni będzie praktycznym prezentem, zwłaszcza, jeśli Twoja dziewczyna każe na siebie długo czekać.

Herbata + książka = zestaw na zimową chandrę

Uwaga, ostatni zestaw dedykuję wszystkim, którzy chwilowo są pod kreską, ale oczywiście pamiętają o marcowym święcie. Dodatkowo, jest to prawdopodobnie najbardziej sprawdzony prezent świata. Dlaczego? Spieszę z wyjaśnieniem. Z pewnością odbyliście kiedyś rozmowę o ulubionych autorach książkowych. Jeśli nie – wystarczy spojrzeć na jej domową biblioteczkę. Jeśli znajdziesz powtarzające się nazwisko, bingo – to jej ulubiony autor. Do tego bukiet ulubionych kwiatów, paczuszka aromatycznej herbaty i jesteś gotowy.

Na koniec – najważniejszy tip. Wygospodarujcie kilka godzin na Dzień Kobiet dla was dwojga. Zadbaj o odpowiedni anturaż, ubierz się elegancko. Niech ona wie, że jest dla ciebie wyjątkowa!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz