fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

group of teenagers showing finger five

Masz kilkanaście lat, albo czujesz, jakbyś właśnie tyle miał? Ten wpis jest z pewnością dla Ciebie! Podpowiemy, jakie ciuchy możesz nosić teraz albo nigdy.

Ciężko nie zauważyć, że dzisiejsi 15-latkowie są o wiele bardziej świadomi mody niż wcześniejsze generacje. To z pewnością zasługa Internetu i modowych blogów, chociażby takich jak nasz. Nie chcemy się chwalić, ale podejrzewamy, że w modowym uświadamianiu młodszego pokolenia mamy niemały udział 🙂

Moda godna nastolatka

Kilkanaście lat na karku usprawiedliwia nawet najodważniejsze modowe eksperymenty. Oczywiście najlepiej, by wszystkie były udane. Z tego powodu nie warto za bardzo zbaczać z utartej modowej ścieżki. O jakich zasadach pamiętać, by wszystkie wybory były trafne?

  • Miejski luz

W tak młodym wieku żadna napinka nie jest wskazana. Jeszcze będziesz miał czas na poważny garnitur, krawat i buty wypastowane na połysk. Zamiast tego wskakuj w jeansy i kolorowe t-shirty czy tank topy. Jeśli jeszcze nie wiesz, z czym łączyć te ostatnie, odsyłamy do naszego przewodnika po koszulkach bez rękawów.

  • Z siłowni na ulice

Dres już jakiś czas temu przestał być ciuchem przeznaczonym jedynie na trening. W sportowych ciuchach każdy wygląda dobrze, jednak jeśli masz kilkanaście lat, możesz paradować w dresach od rana do wieczora. Pamiętaj, że oczywiście nie mamy na myśli ortalionowych spodni, po których poznasz typa spod ciemnej gwiazdy, a dobrze skrojone, bawełniane dresy.

  • Multikolor od stóp do głów

W tym wieku nie musisz się ograniczać. Nie mamy nic do total looków, jednak młodość rządzi się swoimi prawami. Zamiast stawiać na monochromatyczne stylówki w bieli czy czerni, warto zaszaleć. W kwestii doboru kolorów masz (prawie) wolną rękę. Jeśli nie chcesz, by pokazywali Cię na ulicy palcem, lepiej pamiętać o kilku zasadach i kolorach, których lepiej nie łączyć.

zobacz w sklepie

 
 


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz