fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

rafal-maslak-w-bezowych-spodniach-i-granatowej-koszuli
Rafał Maślak w beżowych spodniach i granatowej koszuli ze sklepu Ozonee

Beżowa paleta barw to jedna z tych, które budzą nieco kontrowersji. Uwielbiana za neutralność, krytykowana za dużą zachowawczość. Jeśli chcesz znaleźć złoty środek, lepiej nie paraduj w cielistym kolorze od stóp do głów. Zainwestuj w jasne spodnie, a szybko przekonasz się, jak słuszna to decyzja.

Beżowe spodnie to idealny wybór na ciepłe dni. Na pewno nie zgrzejesz się w nich tak jak w ciemnych jeansach. Latem istnieją także relatywnie małe szansę na ulewę i błoto, które mogą zmienić kolor Twoich jasnych spodni. Chyba, że wymiatasz na kałużowym torze przeszkód, wtedy nawet deszczowa jesień nie będzie straszna dla beżowych nogawek Twoich spodni. 🙂

Jeśli już sprawdziłeś, że nie zapowiada się na deszcz i założyłeś beżowe spodnie, zastanawiasz się pewnie – co dalej? Mamy dla Ciebie dwie propozycje:

  1. Stonuj na wakacje – jasne spodnie świetnie zaprezentują się w towarzystwie innych łagodnych barw. Ciekawy zestaw uzyskasz, łącząc beżowe spodnie z szarością czy bielą, np. klasyczną, prostą koszulą.
  2. Postaw na kontrast – beż to świetna baza dla wszystkich intensywnych kolorów. Weź przykład z Rafała Maślaka i dobierz do jasnych spodni koszulę w wyrazistym, ciemnym kolorze (on wybrał granat).
  3. Połącz wskazówki z punktów 1 i 2 – do jasnych spodni załóż białe sneakersy, jasnoszary tank-top oraz rozpiętą jeansową koszulę w kontrastowym, ciemniejszym odcieniu. Uzyskasz niezobowiązujący, wakacyjny look (patrz poniżej).
Sklep OZONEE
 

Odpowiedz