fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

co ubrać na lodowisko

Zimą na rolkach trudno jeździć, a nie wszyscy są takimi hardcorowcami, aby robić użytek z roweru na mrozie. Często jednak – niekiedy pod wpływem dziewczyn 🙂 – sięgamy po łyżwy i wychodzimy na lodowisko. Jeśli motywacja już jest, czas na odpowiednią stylówkę. Sprawdź, co ubrać na lodowisko.

Zestaw obowiązkowy dla łyżwiarza

Jazda na łyżwach to naprawdę świetny trening, w dodatku doskonała zabawa, ale też sposób na udaną randkę. Jeśli chcesz spróbować, to o łyżwy nie musisz się martwić, bo przeważnie można je wypożyczyć na lodowisku. Gorzej z garderobą, o którą musisz zadbać sam. Co Ci się przyda na lodzie?

1. Gruby sweter

Zdecydowanie must-have na lodowisku. Może to być dzianinowy longsleeve, ale koniecznie zakrywający nadgarstki.

2. Kamizelka

Wbrew pozorom jest wygodniejsza niż kurtka. Jeżdżąc na łyżwach, szybko można się zgrzać i spocić – pikowana kamizelka ogrzewa plecy i tors, a jednocześnie pozwala na swobodę ruchów.

3. Spodnie joggery

Świetnie się prezentują i uzupełniają luzacki styl. Do tego wszystkiego są wygodne i podobnie jak kamizelka, nie wpływają na naszą sprawność ruchową. Zwykłe jeansy mogą być zbyt obcisłe.

4. Snekaersy

Nie będziesz w nich jeździć, ale w czymś musisz dotrzeć na lodowisko. Zwłaszcza, jeśli później chcesz zabrać dziewczynę na gorącą czekoladę :).

5. Czapka, szalik, rękawiczki

Konieczność! Zrezygnuj z kaptura, bo ogranicza widoczność. Rękawiczki najlepiej załóż grube, szczególnie, jeśli jesteś początkujący w jeździe – możesz mieć częsty kontakt z zimną taflą lodu.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz