fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Co ubierać, gdy rano temperatura spada do kilku stopni a w południe przygrzewa wiosenne słońce?

Kiedy idzie o pogodę, to wiosna jest prawdopodobnie najbardziej nieprzewidywalną porą roku. Słońce wprawdzie już wyszło, ale nadal mogą nas zaskoczyć przymrozki. Sprawdź, co ubrać, aby wiosna nie miała na Ciebie mocnych.

Lekka kurtka – niezbędna na wiosnę

Na pewno znasz to uczucie, kiedy wychodząc rankiem z domu, chowasz zziębnięte ręce do kieszeni, a już kilka godzin później umierasz z gorąca. W takim czasie najlepiej zrezygnować z ocieplanych kurtek i zarzucić na siebie coś lżejszego.  W razie dramatycznie rosnącej temperatury możesz ją zawsze zdjąć i nie dość, że nie będzie dla Ciebie ciężarem, to przyda się przy okazji możliwych przymrozków.

Nasza stylówka na wiosenne kaprysy pogody

Co ubrać na wiosenne przymrozki? Przede wszystkim polecamy wspomnianą już wcześniej lekką kurtkę w parze z wygodnymi joggersami, które nadadzą się prawie na każdą pogodę. Pod spód polecamy założyć zwykły T-shirt – nic z długimi rękawami, by nie zaskoczyła nas cieplejsza temperatura. Na koniec radzimy dorzucić niskie sneakersy, które idealnie sprawdzą się na wiosnę. W tej casualowej stylówce nie straszne Ci będą żadne warunki pogodowe!

Równie dobrym pomysłem będzie t-shirt z kapturem, do którego dobierzesz odpowiednie dodatki. Jeśli jeszcze nie wiesz, jak nosić tego typu oryginalny twór, odsyłamy do wcześniejszego wpisu.


Sklep OZONEE
 

Dołącz do dyskusji 2 komentarze

Odpowiedz