fbpx Przeskocz do głównej zawartości.


Kolory od pewnego czasu zaczęły odważniej przebijać się do mody męskiej i w tym momencie są już praktycznie jej stałym elementem. W dzisiejszym artykule przedstawimy jeden z bardziej oryginalnych sposobów łączenia kolorów, znany pod nazwą color blocking.

Czym jest color blocking?

Color blocking to termin zapożyczony ze sztuki. Odnosi do łączenia kolorów – wyrazistych, nasyconych, często w postaci geometrycznych wzorów. Jako że w 2017 roku krzykliwe kolory zyskały wyjątkową popularność, to i color blocking zaczął cieszyć się zainteresowaniem. Tego lata możemy pozwolić sobie na eksperymentowanie i wyciągnąć z szafy wszelkiego rodzaju mocne kolory: zielony, żółty, czy czerwony.

Color blocking – jak to nosić?

By pozostać w pełni zgodnym z trendem color blockingu, musisz zapomnieć o szarościach. Sięgnij po jak najbardziej wyraziste kolory i pobaw się swoim wizerunkiem. My postawiliśmy na typowe dla tego stylu połączenie kolorystyczne – czerwone trampki w parze z niebieskimi spodniami i zielonym t-shirtem, a na wierzch żółta bluza lub, dla fanów elegancji, kolorowa marynarka. Jedno jest pewne – z color blockingiem na pewno wyróżnisz się z tłumu.

 

 

Dołącz do dyskusji Jeden komentarz

  • Fiona pisze:

    Bardzo ciekawe. Lubię śmiałe zestawienia, nie tylko w modzie damskiej. Warto też posługiwać się kołem kolorów – trzeba zestawiać fiolet, nie błękit z czerwonym.

     

Odpowiedz