fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Nie wiesz, dlaczego wciąż nie możesz znaleźć tego jedynego? Sprawdź, czy przypadkiem nie masz tego, czego faceci najbardziej nie lubią w dziewczynach. O czym mowa? Sprawdź w artykule i zwiększ swoje szanse na miłość!

wyprzedaż do 70%

Czego nie lubią faceci? To zależy!

Na początku musimy jednak napisać, że wszystko jest uzależnione od gustu. Nawet jeśli wymieniona przez nas cecha nie cieszy się powszechnym poważaniem u facetów, są osoby, którym nie przeszkadza jej obecność. Trudna dziewczyna to dla wielu mężczyzn wyzwanie, dlatego pamiętajcie, by potraktować nasz spis z przymrużeniem oka. 🙂

1. Zgrywanie niedostępnej

To zachowanie, które niestety jest dość częste. Wiele kobiet kieruje się myśleniem „poudaję, że mi nie zależy albo że w ogóle nie istnieje, to na pewno się we mnie zakocha”. No cóż, dla większości facetów nie ma niczego bardziej irytującego.

Czego nie lubią faceci? Tego, że dla nich takie zachowanie jest nielogicznie — i słusznie! Skoro nie dajesz swojej sympatii żadnego sygnału, nie napiszesz do niego żadnej wiadomości i nie dajesz mu do zrozumienia, że chociaż odrobinę Ci się podoba, to raczej mężczyzna zrezygnuje z kontynuowania relacji. Bo i po co to ciągnąć, skoro nie ma żadnej reakcji? Większość facetów nie chce się narzucać: nie sposób wróżyć z fusów na temat znajomości, która praktycznie nie istnieje, prawda? Sprzeczne sygnały są najgorsze, więc unikaj ich wysyłania!

trudna-dziewczyna2. Udawanie nieporadnej dziewczynki…

Oczekiwanie od mężczyzny tego, że będzie księciem na białym koniu, jest równie archaiczne, co krzywdzące. Oczywiście nikt nie twierdzi, że imponowanie kobiecie czy pomaganie jej jest złe (na pewno Ty i inne kobiety doceniacie, kiedy mężczyzna jest czuły i opiekuńczy — i nie tylko to!), ale w momencie, kiedy nie potrafisz (lub nie chcesz) zrobić NICZEGO sama oznacza, że zwyczajnie się nim wysługujesz. W takim przypadku nie wróżymy temu związkowi dobrej przyszłości.

Jest wiele kobiet, które udają nieporadność, by sprawić, że mężczyźni poczują potrzebę opieki nad nimi. Dopóki prosisz potencjalnego partnera o wymianę koła lub podrzucenie tabletek przeciwbólowych, nic w tym złego, ale kiedy wymagasz wykonania czynności, którą jesteś w stanie ogarnąć sama, ta relacja nie będzie korzystna dla obu stron. Czego nie lubią mężczyźni? Tego, kiedy nie są traktowani jak partnerzy, ale jako opiekunowie.

3. …i nadmiernie niezależnej

Jest też druga strona medalu, a mianowicie kobieta, która upiera się, by być niezależna. Zbyt niezależna. To także coś, czego facet nie lubi w kobietach. Taka partnerka nie pozwoli się podwieźć, nie pozwoli za siebie zapłacić, a prezent, który dla niej kupisz, nie zostanie przyjęty. Jeśli tak się zachowujesz, przemyśl, czy to ma sens.

Czego nie lubią mężczyźni w kobietach? Oślego uporu. To dobry pomysł, byś od czasu do czasu to Ty zapłaciła za wspólny posiłek czy kino — to znak, że w związku jesteście sobie równi. Jednak stawianie oporu w każdej sytuacji, w której mężczyzna chce być dla Ciebie zwyczajnie miły to już przesada. Nawet trudna dziewczyna może czasem na to pozwolić!

4. Atencjuszka

A co myślisz o dziewczynach, które lubią być w centrum uwagi? Nie mamy na myśli dusz towarzystwa: dziewczyn, które lubią się dobrze bawić i poznawać nowych ludzi, ale takie, które są głośne, robią wokół siebie dużo niepotrzebnego zamieszania i ciągle zwracają na siebie uwagę.

O ile takie zachowanie na ogół jest denerwujące, bez względu na płeć, o tyle dla mężczyzny dziewczyna — atencjuszka po prostu nie jest dobrą kandydatką na partnerkę. Jeśli jesteś głośna i robisz dużo zamieszania wokół siebie, on może poczuć, że nawet jeśli odwzajemniasz jego uczucia, będzie on tylko kolejnym Twoim obserwatorem. Cóż, to będzie Twoja strata, jeśli w tłumie klakierów nie zauważysz zakochanego spojrzenia, które mogło być początkiem czegoś pięknego.

5. Domyśl się

Czego mężczyźni nie lubią w kobietach? Jest wiele takich rzeczy, bo ledwie liznęliśmy temat, ale mówienie partnerowi „domyśl się” zawsze, gdy jesteś zła, to chyba jedna z najbardziej denerwujących kwestii.

czego-nie-lubia-mezczyzni-w-kobietachTo niestety dość częsta reakcja na sytuację, w której jesteś zdenerwowana, a facet nie zrobił nic złego, a przynajmniej tak mu się wydaje: dlatego polecamy wpis, w którym wyjaśniamy kobiece zachowania. Pamiętaj, by wytłumaczyć partnerowi, co się stało i nie bądź zdziwiona, jeśli po tym, jak notorycznie będziesz kazała mu się „domyślać”, ten zrezygnuje z relacji.

Zgadzasz się z naszymi typami na temat tego, czego facet nie lubi w kobietach? A może chcesz coś dodać? Koniecznie daj nam znać, jakie zachowania powinniśmy dodać do listy!


 

Odpowiedz