fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

czerwone spodnie

Wiele osób niechętnie kupuje czerwone ubrania. Większość nie wie po prostu, z czym je łączyć. Spokojnie, podpowiemy Wam co i jak, byście nie musieli już dłużej unikać tego rozgrzewającego wszystkie stylizacje koloru. Czerwone spodnie męskie i… no właśnie, z czym je połączyć?

Od kilku sezonów  zauważyć można jeden niezmienny trend. Projektanci od jakiegoś czasu stawiają na wyraziste akcenty w stylizacjach. Jednym z popularniejszych jest kolor czerwony, który najczęściej znaleźć można na spodniach. Z pozoru takie stylizacje wydają się Wam zbyt oryginalne? Bez obaw, tajemnica tkwi w odpowiednim doborze pozostałych elementów stroju.

Zagraj w czerwone!

Kolorowe spodnie rządzą się swoimi prawami. Nie są może tak uniwersalne jak granatowe jeansy czy chinosy, ale mogą stać się podstawą naprawdę udanych stylówek. Trzeba po prostu wiedzieć co i z czym łączyć. Już na wstępie mogę Wam powiedzieć, że czerwony total look odpada. Zamiast tego proponuję niezawodny styl marynarski, który idealnie sprawdzi się nawet teraz, czyli pod koniec lata. Jakie są jego zasady? O tym przeczytacie w naszym wcześniejszym wpisie. Teraz czas na obiecaną stylizację.

Czerwony marynarz

Czerwone spodnie męskie spiszą się w towarzystwie granatu, bieli czy czerni. Takie kolory występują właśnie we wspomnianym stylu marynarskim. Dzisiaj proponujemy Wam wyjątkowo casualową odsłonę tego trendu, czyli czerwone chinosy o kroju jogger w połączeniu z czarnym t-shirtem z ciekawym wzorem. Niech nie zmyli Was tylko trójkąt na koszulce. Bynajmniej nie jest to ten Bermudzki, a Wy tym samym z pewnością nie zaginiecie w modowych bezkresach. Przynajmniej nie w tej stylizacji! Dodatek w postaci białych sneakersów zaprowadzi Was w końcu do każdego brzegu :).

 

Odpowiedz