fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

kciuk-w-gore-ok

Z pewnością słyszałeś te słowa już wielokrotnie. Postaramy się przekonać Cię co do ich słuszności. Bynajmniej nie w przypadku liczby kawałków pizzy, które masz w planie pochłonąć w piątkowy wieczór (nie śmielibyśmy!). Uwierz nam jednak na słowo, że nie wszędzie, ale w dziedzinie mody to hasło sprawdza się z największą mocą.

Już sam Leonardo da Vinci mawiał:

Prostota jest szczytem wyrafinowania.

Pomyślisz – co on wiedział na temat mody?!
Tu Cię zaskoczymy – niedawno włoska firma wyprodukowała torebki projektu tego słynnego człowieka renesansu.
Rozeszły się jak świeże bułeczki, co dowodzi, że może jednak warto posłuchać rad starego Leonardo.

Zawsze modny minimalizm

Minimalizm to praktycznie nigdy niewychodzący z mody oszczędny i klasyczny styl. Stawiając na prostotę wbrew pozorom wyróżnisz się z tłumu. Będziesz wyglądał naprawdę wyjątkowo na tle przepychu i tandety zalewających ulice.

Postaw na proste kroje i neutralne kolory

Minimalizm to prostota. Podczas zakupów bądź konsekwentny i wybieraj zwłaszcza klasyczne i proste kroje.
Zapomnij o niepotrzebnych udziwnieniach i ekstrawaganckich formach, z których z trudnością stworzyłbyś udaną stylizację.
Kolorystyka charakterystyczna dla tego stylu to raczej stonowane i klasyczne barwy. Czerń, biel, szarość czy granat. Kolory, które nie sprawią, że będziesz wyglądał jak malowany ptak, ale mimo to wyróżnisz się z tłumu ’’tym czymś’’.

Mało ubrań, dużo możliwości

W ten sposób skompletowana baza pozwoli Ci na naprawdę szybki i nieskomplikowany dobór garderoby. Minimalistyczny styl jest dowodem na to, że niepotrzebna jest tona ubrań i dodatków, by wyglądać dobrze. Wybierz prostotę i oszczędność, a wygrasz nie tylko dodatkowe miejsce w szafie, ale i +10 do dobrej stylówy.


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz