fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

kurtka bomber

Bomberka to prawdziwa bomba! Jeśli jeszcze nie wybrałeś żadnej kurtki przejściowej, śmiało stawiaj na ten model.

Nazwa nic Ci nie mówi? Przypomnij sobie kurtkę, w której Ryan Gosling (tak, to ten, do którego wzdycha Twoja panna :)) błyszczał w filmie „Drive”. Oczywiście odejmij od tego nietwarzowy materiał i wyszytego skorpiona na plecach. W ten sposób uzyskasz jeden z najgorętszych trendów tej jesieni. Jak i z czym go nosić?

Kurtka bomber, czyli podstawa jesiennego outfitu

Spragnionych większej porcji wiedzy odsyłamy do wpisu o kurtkach skórzanych, w których prezentowaliśmy kiedyś krój bomber. Jeśli tę kwestię mamy zakończoną, czas przejść do rzeczy. Jak wybrać bomberkę idealną? Z czym łączyć tego typu oryginalną kurtkę? Zasadniczo mamy dwie możliwości.

Jasne czy ciemne?

Przede wszystkim tej jesieni wybierajmy kurtki w jednolitych barwach. Czas na zabawę ze wzorem jeszcze kiedyś przyjdzie. Jeśli chodzi o wybór koloru, mamy dwie opcje. Możemy postawić na ciemną kurtkę i dobrać do niej znacznie jaśniejsze dodatki. W innej wersji, projektanci stawiają na beżowe bomberki, które mają stanowić kontrast dla znacznie wyraźniejszych pozostałych elementów ouftitu. Którą drogę wybierasz?

Bomberka w luźnej odsłonie

Dzisiaj stawiamy na pierwszą opcję i proponujemy Ci klasyczną, czarną bomberkę. Idąc za ciosem, do zestawu dobrze dobrać jaśniejsze ciuchy, które dodatkowo podkreślą barwę kurtki. Postawiliśmy więc na biało-szary longsleeve, niebieskie jeansy z najmodniejszymi przetarciami i wysokie sneakersy. W skrócie zestaw prawdziwego modowego wyjadacza!

 
Sklep OZONEE
 

Odpowiedz