fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Świat modowej blogosfery jest zbyt pretensjonalny, zbyt „ą i ę”. O ciuchach można pisać inaczej. Naprawdę – przekonacie się.

Dlaczego jesteśmy inni? Piszemy prosto i bez niepotrzebnego zadęcia.

A teraz dość odważne stwierdzenie – nie każdy rodzi się z talentem do dobierania ciuchów. Po prostu. Ale można się tego nauczyć. Masz pełną szafę ubrań, ale nie masz pojęcia co do czego dopasować? Nasza kategoria „W CO SIĘ UBRAĆ?” to sam konkret – pokażemy Ci gotowe zestawy ubrań i opiszemy w jakich sytuacjach dany strój się sprawdzi.

W kategorii „FACECI O MODZIE” znajdą się z kolei eseje dla tych, którzy chcą się uczyć mody, być na bieżąco z trendami. Jak już wsiąkniesz w ten świat, jeśli załapiesz pewne podstawy, to Twój ubiór może stać się, mówiąc szumnie, formą ekspresji. Jak to stwierdził Mark Jacobs, „w ubiorze są ukryte wskazówki, mówiące o tym, kim jesteś”.

Jest jeden styl w modzie męskiej, któremu poświęciliśmy na blogu oddzielną kategorię. Casual – na tym trendzie znamy się jak nikt inny. To synonim wygody, luzu i modowej kreatywności. Leonardo da Vinci mówił, że „prostota jest najwyższą formą wyrafinowania”. Casual właśnie taki jest – genialny w swojej prostocie. W „LEKCJI CASUALU” będziemy udowadniać, że casualowe ciuchy świetnie sprawdzają się w stylizacjach codziennych, ale także doskonale rozbijają nudę ultraformalnych, tradycyjnych strojów.

Moda to nie jedyny temat, jaki podejmujemy.
Kategoria „MĘSKIE TEMATY” to krótkie felietony o wszystkim, co jara facetów. Kobiety, sport, samochody, kobiety, odjechane pasje, gadżety…wspominaliśmy już o kobietach?

Co znajdziesz w „NEWSROOMIE”? Wszystkie nowinki z życia Ozonee. Nowa kolekcja? Sesja zdjęciowa? A może organizujemy jakiś konkurs? Tu przeczytasz najświeższe wieści ze świata Ozonee.

Mnóstwo jest blogów modowych pisanych do nikogo. My chcemy pisać do Ciebie. O ciuchach, które lubisz i na tematy, które Cię kręcą.
To co? Do startu, gotowi, BLOG!


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz