fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

james-dean

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak bardzo podstawowym i nieśmiertelnym elementem męskiej garderoby jest biała męska koszula. Niestety – została w ostatnich latach modowo uśmiercona. Każdy ją ma, ale zakłada zazwyczaj w sytuacjach ultraformalnych.

Rozmowa o pracę, chrzciny, wesele i obiad u ciotki to nie jedyne okazje, kiedy ten klasyczny element ubioru może zagrać pierwsze skrzypce w Twojej stylizacji.

Zobacz, z jaką nonszalancją nosił białą koszulę James Dean. Nałożył ją na prosty, biały T-shirt, rozpiął kilka guzików od góry i zarzucił na grzbiet luźną kurtkę. A teraz iście polski akcent – zwróć uwagę na białe skarpetki do eleganckich butów J Dean łamał wszystkie zasady, ale jemu akurat wolno.

My z kolei proponujemy dziś smart casualową odsłonę białej koszuli. Wybraliśmy do stylizacji klasyczną białą koszulę z długim rękawem i zestawiliśmy z nią sportową, granatową marynarkę z kontrastowymi wstawkami w odcieniach czerwieni i bieli. Do tych elementów genialnie pasują proste dżinsy i żeby był ciekawiej – sportowe buty. Ich kolorystyka świetnie współgra z aplikacjami na marynarce.

Jeszcze jedna rada na koniec: ciekawym trendem jest ożywienie białej koszuli za pomocą kolorowych wstawek na mankietach, czy po wewnętrznej stronie kołnierzyka.

Sklep OZONEE
 

Odpowiedz