fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

Duża torba – nie tylko na siłownię

Torby męskie zyskały na popularności już jakiś czas temu, a ostatnio z cienia zaczynają wychodzić nawet mniejsze, bardziej praktyczne torebki takie jak np. saszetka. W dzisiejszym artykule porozmawiamy o większych torbach męskich, cieszących się coraz większym powodzeniem.

[su_spacer size=”10″]

Torby męskie na każdą okazję

Torby zaczynają powoli zastępować plecaki męskie, a na rynek wychodzi coraz więcej nowych modeli, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Najlepszym tego przykładem są torby sportowe, które są najlepszą opcją na trening, ale także coś z zupełnie odwrotnego bieguna, czyli aktówki, które świetnie nadają się do pracy. Wybór zależy przede wszystkim od Twoich preferencji, a także ogólnego stylu życia.

[su_spacer size=”10″]

Jak nosić torbę męską?

Standardową torbę męską na ramię można połączyć z wieloma różnymi stylizacjami. W przypadku stylu bardziej oficjalnego, torba bardzo dobrze będzie komponować się z klasyczną białą koszulą oraz lżejszym płaszczem, najlepiej w ciemniejszym kolorze. Gdy w grę wchodzi styl casual i odpowiednio dobrana do niego torba, to reguły są zdecydowanie bardziej luźne. My polecamy prostą stylizację z koszulą flanelową w roli głównej oraz klasycznymi jeansami.
Chcesz zgłębić temat toreb męskich? Zachęcamy do lektury naszego artykułu o saszetce.

zobacz w sklepie


 

Dołącz do dyskusji Jeden komentarz

Odpowiedz