fbpx Przeskocz do głównej zawartości.

W marcu wszyscy mężczyźni będą obchodzić swoje święto. Na tę okazję przygotowaliśmy parę sposobów na kreatywne spędzenie tego dnia. Sprawimy, że każdy facet będzie czuł się wyjątkowo, a święto to – mimo niezbyt dużej popularności – powróci do łask.

wyprzedaż do 70%

Dzień Mężczyzny w Polsce

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, dzień ten nie jest hucznie obchodzony w Polsce. W tym roku święto facetów przypada na 10 marca, dwa dni po święcie kobiet. Czemu dzień kobiet jest faworyzowany bardziej od dnia facetów? Może to wynikać z tego, że Polskie obchodzenie święta jest datowane na zupełnie inny dzień, niż światowe. Miesiącem, w którym międzynarodowo obchodzi się to święto, jest listopad.

Powiązania z dniem chłopaka

Dzień Mężczyzny jest często mylony z innym świętem, które również dotyczy facetów. Mowa tutaj o dniu chłopaka. Zasadniczą różnicą jest to, że wspomniany dzień może być obchodzony głównie wśród nastolatków, a nie mężczyzn. W kalendarzu święto to datuje się na 30 września.

Często jest tak, że Dzień Chłopaka jest bardziej faworyzowany. W zasadzie nie jest to niczym złym, ale warto pamiętać, że mężczyźni również posiadają swój dzień. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby obchodzić wszystkie uroczystości.

Skoro w temacie świętowania jesteśmy – wszystkim Paniom, które czytają nasz wpis polecamy poradnik. Pokazujemy w nim wszystkie wymarzone prezenty na dzień chłopaka.

W jaki sposób świętować Dzień Mężczyzny?

Mamy dla Ciebie trzy propozycje, wedle których możesz zaplanować ten czas. Gwarantujemy, że w każdym wypadku będziesz się dobrze bawić, a dzień ten zapamiętasz na długi czas.

1. Męski wieczór

Jedna z głównych propozycji na ten czas. Zorganizuj kumpli i ogarnij wieczór tylko dla Was. Pamiętaj o trzech złotych zasadach: piwo, telewizja i pizza. Mimo, że to nie jest wygórowany zestaw, jesteśmy pewni, że nie zawiedziesz żadnego ze znajomych. Dodatkowo: emocje przy ulubionej grze wideo, serialu lub meczu. Czy potrzeba czegoś więcej do szczęścia?

2. (Propozycja dla Pań) Obdaruj swojego mężczyznę.

Na naszej liście nie zabrakło drobnych sugestii dla Pań. Dla jasności – my, jako faceci nie wymagamy niezwykłych upominków. Ważniejszy jest gest i dotrzymanie nam towarzystwa. Co natomiast można sprezentować swojemu facetowi? Proponujemy skarpety, bieliznę, pomady do włosów, szczotki i olejki do brody oraz różne, drobne kosmetyki.

3. (Propozycja dla Pań) Zgotuj mu prawdziwą ucztę.

Na pierwszy rzut oka jedna z najgłupszych propozycji na tej liście. Praktycznie natomiast – który z facetów nie ma ochoty na kawał soczystego mięcha? Może to być propozycja
z restauracji, albo kolacja zorganizowana przez drugą połówkę. W celu znalezienia dobrego lokalu proponujemy zapytać wujka Google, który na każdą sytuację ma dobrą radę. Od siebie gwarantujemy, że najedzony facet, to szczęśliwy facet.

Kończąc ten wpis pragniemy złożyć najlepsze życzenia dla wszystkich facetów. Świat bez nas nie byłby taki sam! 😉


Sklep OZONEE
 

Odpowiedz